راه های برطرف کردن قرمزی موها
bato-adv
کد خبر: ۱۴۰۸۵۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 April 03    -    ۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
رنگ مو یکی از المان‌های مهم در زیبایی هر خانمی است. بیشتر خانم‌ها بعد از رنگ کردن مو‌های شان از قرمزی مو‌های شان شکایت دارند. اما چه راهی برای برطرف کردن قرمزی مو‌ها وجود دارد؟

راه های برطرف کردن قرمزی موها«تابناک باتو» رنگ مو یکی از المان‌های مهم در زیبایی هر خانمی است. بیشتر خانم‌ها بعد از رنگ کردن مو‌های شان از قرمزی مو‌های شان شکایت دارند. اما چه راهی برای برطرف کردن قرمزی مو‌ها وجود دارد؟

از بین بردن قرمزی رنگ مو

در بین اکثر خانم‌ها و بخصوص ایرانیان تعداد خانم‌هایی که رنگ مو زیتونی را دوست دارند بیش از بقیه خانم‌هایی است که تن رنگ‌های دارای قرمزی و یا طلایی را می‌پسندند.

راه های برطرف کردن قرمزی موها

از آنجایی که رنگ موی همه افراد با هم تفاوت داشته و در کنار آن سلیقه‌های مختلف رنگ‌های گوناگون را می‌پسندد، در بین اکثر خانم‌ها و بخصوص ایرانیان تعداد خانم‌هایی که رنگ موی زیتونی را دوست دارند بیش از بقیه‌ی خانم‌هایی است که تن رنگ‌های دارای قرمزی و یا طلایی را می‌پسندند و همیشه طرفداران رنگ‌های روشن زیتونی درصدد رفع قرمزی از رنگ موی خود هستند.

گاهی اوقات رنگ مو طبیعی، خود تن قرمزی را به همراه داشته و از گروه رنگ‌های اصلی N. می‌باشد، اما گاهی ما با رنگ کردن به رنگ مو یمان این قرمزی را اضافه می‌کنیم در هر دو حالت اگر بخواهیم این تن رنگ را از روی مو‌ها برطرف کنیم باید راهی را انتخاب کنیم که با توجه به نوع وجنس مو با ترکیب رنگ قرمز نتیجه‌ی مطلوب را به ما بدهد.

راه های برطرف کردن قرمزی موها

رنگ مو انتخابی شما در هر درجه‌ی روشنی یا تیرگی بر روی موی طبیعی از گروه M. انتخاب شود.

در هنگام رنگ کردن مو با گروه M. به اندازه‌ی یک بند انگشت واریاسیون سبز به رنگ مویتان اضافه کنید.

همیشه طرفداران رنگ‌های روشن زیتونی درصدد رفع قرمزی از رنگ موی خود هستند‎

حتما از اکسیدان‌های ضد قرمزی استفاده نمایید.

قبل از گذاشتن رنگ جدید بر روی مویتان در صورتی که رنگ موی قبلی شما قرمزی داشته و از گروه N. بوده حتما چند روز قبل یکی دو بار با ویتامین بوناول طبق دستور آن استفاده شود تا علاوه بر تقویت مو‌ها مقداری از قرمزی مو‌ها پاک شود.

بعضی اوقات حتی با استفاده از رنگ‌های تیره‌ی گروه زیتونی و فاقد قرمزی باز می‌بینیم که هاله‌ی قرمز رنگی در نور بر روی مو‌ها دیده می‌شود که علت آن مقدار مصرفی اکسیدان است وبهتر است در هنگام درست کردن رنگ حتی الامکان از اکسیدان‌های با درصد پایین وبه مقدار کم استفاده شود.

راه های برطرف کردن قرمزی موها

برای رقیق کردن رنگ‌های زیتونی با تن رنگ تیره ومتوسط تا درجه‌ی ۵ و ۶ در کنار مقدار مصرفی اکسیدان‌های ضد قرمزی می‌توان از مقدار کمی آب جهت کمتر مصرف کردن اکسیدان استفاده کرد.

در مورد رنگ‌های بسیار روشن وبلوند زیتونی استفاده از آب در روشن شدن اختلال ایجاد کرده وممکن است کار را سخت‌تر کند بنابراین تنها استفاده از اکسیدان‌های ضد قرمزی وبا درصد بالا، اما به میزان کمتر از رنگ مو کافی است.

پس از رنگ موی جدید شاید تنها دو سه هفته‌ی اول از رنگ مویتان راضی باشید وپس از چند هفته با چندین بار شستن مو‌ها احساس قرمزی ویا زردی بر روی مو کنید وچون این مدت زمان برای دوباره رنگ کردن بخصوص در مورد روشن شدن با دکلره بسیار کوتاست و مو آسیب می‌بیند بهتر است مو‌ها را یکبار با ویتامین بوناول در حمام وطبق دستور بشویید و با فاصله‌ی سه تا چهار روز بعد با استفاده از یک بند انگشت واریاسیون سبز ومقدار کمی شامپو که ربع ساعت روی مو‌ها بماند، آن‌ها را رنگساژ کرده وشستشو نمایید.

گاهی هم به جای رنگساژ بوسیله‌ی واریاسیون سبز وشامپو برای رفع کامل قرمزی مو می‌توانید به اندازه‌ی یک نخود رنگ مشکی پر کلاغی را در کف دست با کمی شامپو مخلوط کرده و بر روی مو‌های خیس گذاشته و بلافاصله شستشو نمایید که البته روش استفاده از واریاسیون از نظر زمانی مطمئن‌تر است چرا که اگر بیش از ربع ساعت هم ماند مشکلی ایجاد نخواهد کرد، اما در مورد رنگ موی مشکی به دلیل حساس بودن زمان وسرعت کار و تغییر رنگ سریع بهتر است توسط آرایشگرتان صورت گیرد.

با توجه به اینکه هر رنگ موی طبیعی با رنگ موی انتخابی شما برای تغییر ۳ شماره اختلاف دارد با دقت در ترکیب رنگ‌ها می‌توان رنگ دلخواه را بر روی مو ایجاد کرد بخصوص زمانی که مو‌ها را کاملا دکلره می‌کنید رنگ موی انتخابی شما دقیقا و یا بسیار نزدیک به آن خواهد شد پس ابتدا با توجه به پایه‌ی رنگ طبیعی خود رنگ موی جدیدتان را به گونه‌ای انتخاب کنید که با ترکیب شدن با واریاسیون‌ها شما را در رسیدن به رنگ موی دلخواهتان کمک کند.

تمامی موارد ذکر شده در مورد مو‌های رنگ شده توسط رنگ‌های شرابی و بادمجانی در هر تن رنگی چه روشن وچه تیره صدق نمی‌کند وهرگز نمی‌توان قرمزی آن‌ها را حتی پس از مدتی رفع کرد تنها با گذشت زمان وجایگزین شدن موی طبیعی می‌توان آن را تغییر داد به جز مواردی استثنا که توسط آرایشگران حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

سیمرغ

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
0
0
معلومه تابناک قرمز دوست نداره :)))))
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار