چند پل قدیمی دماوند تخریب شد
bato-adv
کد خبر: ۱۴۰۸۱۲
تاریخ انتشار: 2019 April 02    -    ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

بخشدار مرکزی دماوند از تخریب چند پل قدیمی و واردن آمدن آسیب به یک خانه روستایی بر اثر طغیان رودخانه «هویر» در این شهرستان طی روز دوشنبه خبرداد.
مهدی حیدری دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: طغیان رودخانه و نیز سقوط سنگ سبب شد که بخش هایی از خانه روستایی خسارت ببیند.

به گفته وی ساکنان این خانه از قبل با اطلاع رسانی مسئولان، تخلیه شده بودند.

وی افزود: تخریب چند پل چوبی و سیمانی، خالی شدن دیوار حائل رودخانه و رانش جاده منتهی به دریاچه «تار» از جمله خسارت های وارده بر اثر تشدید بارش ها در دماوند بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه میزان خسارات وارده در حال بررسی است تصریح کرد: بدون شک با کمترین میزان بارش باران شاهد رانش و ریزش کوه بوده و خواهیم بود و خطرات احتمالی همچنان وجود دارد.

بخشدار مرکزی دماوند تاکید کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با اداره راهداری یک لودر و همچنین نیروهای دستگاه های خدماتی در این منطقه حضور دارند تا در صورت وقوع حادثه اقدامات لازم را انجام دهند.

حیدری با بیان اینکه مسیر دسترسی به روستاهای محور «دلیچایی» به صورت کامل بازگشایی نشده گفت: خطر ریزش کوه و وقوع سیل در برخی روستاهای بخش مرکزی دماوند وجود دارد که هشدارهای لازم داده شده است.

ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار