قطع‌عضو ۱۰۷ نفر از مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال
bato-adv
کد خبر: ۱۳۹۶۶۶
تاریخ انتشار: 2019 March 20    -    ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۴

مسئول کمیته حوادث چهارشنبه آخر سال وزارت بهداشت گفت: از ابتدای اسفند تا ساعت ۲۳ امشب دو نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال کشته و یک‌هزار و ۵۰۹ نفر مصدوم شدند.

 دکتر پیمان صابریان درباره جزئیات حوادث شب چهارشنبه آخر سال گفت: از ابتدای اسفند تا ساعت 23 امشب علاوه بر جان‌باختن دو نفر، یک هزار و 509 نفر بر اثر حوادث چهارشنبه آخرسال در کل کشور مصدوم شده‌اند که از این تعداد، 150 نفر بستری در بخش عادی و چهار نفر بستری در بخش ویژه بستری شده و هزار و 67 نفر به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

مسئول کمیته حوادث چهارشنبه آخر سال وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: متاسفانه یک نوجوان 16 ساله نیز امشب بر اثر انفجار مواد محترقه در زنجان جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: از این تعداد 385 دچار سوختگی درجه دو یا سه و 107 نفر دچار قطع عضو شده‌ همچنین 453 نفر از مصدومان از ناحیه چشم آسیب دیده‌اند.

۲ کشته و ۱۰۷۱ مصدوم در حوادث چهارشنبه آخر سال تا ساعت ۲۲
مسئول کمیته حوادث چهارشنبه آخر سال وزارت بهداشت گفت: از ابتدای اسفند تا ساعت ۲۲ امشب دو نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال کشته و یک‌هزار و ۷۱ نفر مصدوم شدند.

دکتر پیمان صابریان درباره جزئیات حوادث شب چهارشنبه آخر سال گفت: متأسفانه از صبح امروز تا ساعت ۲۲، یک نفر در رابطه با حوادث چهارشنبه آخر سال کشته شد و ۷۵۰ نفر مصدوم شدند.

مسئول کمیته چهارشنبه آخر سال وزارت بهداشت تصریح کرد: در کشور از ابتدای اسفند ماه تا ساعت ۲۱ امشب دو نفر در رابطه با حوادث چهارشنبه آخر سال کشته و یک‌هزار و ۷۱ نفر مصدوم شدند.

تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار