نجات جان یک خانواده توسط سگ وفادار +عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۳۸۴۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 March 07    -    ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

سگ نگهبان با ایستادگی و فدا کردن جانش در برابر مهمان ناخوانده خطرناک، ناجی جان خانواده صاحبش شد. این سگ شجاع سلطنتی هنگامی که یک مار کبری سمی مرگبار وارد خانه صاحبش شد، توانست مهمان ناخوانده را از پای درآورد.

در لحظه ورود مار به داخل خانه، همه اعضای خانواده صاحب سگ خواب بودند. با وجود آنکه این حیوان وفادار موفق شد مهمان ناخوانده بسیار خطرناک را مغلوب کند، اما در پایان خود نیز به دلیل زهر وارد شده به بدنش در اثر نیش مار، جانش را از دست داد.

صاحب سگ و خانواده اش نیمه‌های شب و با سر و صدای سگ خود که از داخل حیاط خانه شنیده می‌شد بیدار شدند. آن‌ها پس از مراجعه به حیاط خانه با صحنه مبارزه سگ نگهبان و مار کبری مواجه شدند. امین شریف " و خانواده اش پیش از آنکه وارد عمل شوند این سگ شجاع توانست مار سمی را از پای درآورد.

ویدئویی که توسط یکی از اعضای خانواده و با تلفن همراه تهیه شده است لحظات نفس‌گیر جدال سگ با مار کبری را به تصویر می‌کشد. در حالی که این سگ توانسته بود در پایان برنده این جدال مرگبار باشد، اما در پایان و در مقابل چشمان وحشت زده صاحبش، روی زمین افتاد. ظاهراً مار سمی نیش خود را در سمت چپ صورت سگ که خون‌آلود بود، وارد کرده بود. صاحب سگ با وجود آنکه تلاش کرد سگ شجاعش را به دامپزشکی برساند، اما به دلیل آنکه این حادثه در نیمه‌های شب اتفاق افتاده بود، نتوانستند دکتر دامپزشکی را پیدا کنند و سگ سلطنتی ۳۰ دقیقه بعد جانش را از دست داد.

این جدال مرگبار بین این سگ شجاع و مار کبری در منطقه "بهوبانسوار " در شرق هندوستان رخ داد.

نجات جان یک خانواده توسط سگ وفادار +عکس

باشگاه خبرنگاران

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
2
3
بازم بگید سگ نجسه این حد از وفاداری جز از پاکی سرچشمه نمیگیره
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار