ضرب‌وشتم ‌بی‌رحمانه یک مادر آمریکایی توسط پلیس+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۳۷۶۳
تاریخ انتشار: 2015 October 07    -    ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰
تصاویر منتشره در فضای مجازی از ضرب و شتم بی‌رحمانه یک مادر توسط پلیس آمریکا دربرابر دیدگان فرزندش بازتاب گسترده‌ای در افکار عمومی آمریکا داشته است.

شبکه راشاتودی گزارش داد؛ تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان می‌دهد که این مادر به طرز بی‌رحمانه‌ای در هنگام دستگیری از طرف پلیس به باد کتک گرفته می‌شود. این کلیپ نشان می‌دهد که فرزند این مادر تماشاگر خشونت بی‌حد پلیس از جمله کوبیدن مشت به صورت مادرش بوسیله افسران حاضر درصحنه بوده است.

این کتک کاری به علت اعتراض این مادر به برخورد اهانت آمیز افسرهای حاضر در محل حادثه صورت گرفته است. مدارک دادگاه نشان می‌دهد که این زن در اثر ضربات افسر پلیس دچار ضربه مغزی شده است، این در حالی است که پلیس محلی اعلام کرد مدارک مربوط به جزئیات این حادثه را تهیه کرده است و آن را به دادگاه ارائه خواهد کرد.

وکیل این مادر آمریکایی به راشاتودی گفت: ما در سراسر آمریکا نیازمند اقدام علیه خشونت پلیس نه تنها بر علیه نژاد‌های دیگر بلکه علیه زنان هستیم.

ضرب‌وشتم ‌بی‌رحمانه یک مادر آمریکایی توسط پلیس (+عکس)


ضرب‌وشتم ‌بی‌رحمانه یک مادر آمریکایی توسط پلیس (+عکس)


ضرب‌وشتم ‌بی‌رحمانه یک مادر آمریکایی توسط پلیس (+عکس)

گفتنی است؛ قتل شهروندان از سوی پلیس در آمریکا به یک روند نگران کننده در این کشور تبدیل شده است. آمارهای منتشره نشان می‌دهد که تنها در سال ۲۰۱۵ تعداد ۹۸۰ نفر بدست پلیس در آمریکا کشته شده و هر ۳۱ ساعت یک سیاه پوست از سوی پلیس به قتل رسیده است.
ابنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر