بمب پرسپولیس برای جانشینی هادی نوروزی!
bato-adv
کد خبر: ۱۳۶۹۶
تاریخ انتشار: 2015 October 06    -    ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰
به محض اینکه از سوی سازمان لیگ اعلام شد باشگاه پرسپولیس به جای هادی نوروزی که سفر ابدی‌‌اش را آغاز کرده و دیگر در میان ما نیست، می‌تواند یک بازیکن دیگر جایگزین کند، ذهن برخی از هواداران در پی انتخاب این بازیکن جدید است.

مثل هميشه، باز هم سايه سنگين شايعات روي باشگاه پرسپوليس افتاد و اين باشگاه تحت تأثير شايعات مختلف قرار گرفت. يكي از همين شايعات كه از مقابل در اصلي درفشي‌فر شروع شد، ماجراي عجيب پيوستن محرم نويدكيا به پرسپوليس بود. كاپيتان محبوب سپاهان دو، سه روز قبل با انتشار بيانيه‌اي از سپاهان خداحافظي كرد و قضاوت در مورد اتفاقات اين باشگاه زردپوش را به آينده سپرد.

حالا برخي به دنبال ايجاد شايعه حضور نويدكيا در پرسپوليس افتاده‌اند. اين بازيكن كه يكي از بهترين‌هاي ايران در پست پلي‌ميكر است، حالا بايد پاسخگوي شايعه حضورش در پرسپوليس باشد.

موضوع وقتي جالب مي‌شود كه بدانيد آنهايي كه اين شايعه را به راه انداخته‌اند، مي‌گويند نويدكيا در تيم ‌ملي شاگرد برانكو ايوانكوويچ بوده و از اين رو، دو طرف، شناخت بسيار خوبي از يكديگر دارند. به همين خاطر نويدكيا هم پذيرفته كه به پرسپوليس بيايد و آخرين سال فوتبالش را با پيراهن سرخپوشان تهراني به اتمام برساند.

خبرورزشی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر