پسر مثله شده از داعش چنین می گوید+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۳۵۸۴
تاریخ انتشار: 2015 October 05    -    ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۰
این پسر که خودش را عمر معرفی می کند در سوریه به چنگ داعش افتاد و یک ماه و نیم شکنجه شد تا عضوی از کودکان تروریست داعش شود اما او قبول نکرد و به همین علت داعشی ها این مجازات هولناک را برایش در نظر گرفتند.
 
عمر در گفتگو با کانال 4 فرانسه، درباره تنبیهش که سه هفته پیش آن را تجربه کرده است، می گوید:داعشی ها همه مردم منطقه را در یک خیابان جمع کردند و بعد جلوی چشم آنها، دست راست و پای چپم را قطع کردند.

داعشی ها پیش از آن که عمر را مثله کنند در خانه ها و خرابه ها به دنبال کودکان و نوجوانان منطقه گشتند و وادارشان کردند که حتما در مراسم قطع دست و پای عمر حاضر شوند تا درس عبرت بگیرند.

آنها ساعد نحیف عمر را به زور روی یک بلوک چوبی نگه داشتند و ناگهان ، مردی غول پیکر که داعشی ها « بولدوزر » صدایش می کردند ، آن را با ساتور، جلوی چشم های خودش و دیگران با یک ضرب قطع کردند. عمر با بغض می گوید « خون از دستم فوران کرد اما آنها رحم نکردند و پایم را هم بریدند و سپس اعضای قطع شده بدنم را مقابلم گذاشتند تا تماشای شان کنم. »

عمر اکنون در خانه ای امن واقع در یکی از شهرهای ترکیه زندگی می کند و زمانی که این گفتگو با او انجام گرفت فقط سه هفته از مثله کردنش می گذشت اما هنوز علایم واضحی از آسیب دیدگی شدید روانی در او دیده می شود.

گروه های جنگجوی کودکان داعشی، در بسیاری از فیلم های تروریستی که داعش آنها را متنشر می کند، زیاد دیده می شوند . این بچه ها همان هایی هستند که جلوی دوربین بی رحمانه سر قربانیان شان را می برند و به دوربین لبخند می زنند.

برخی کارشناسان تروریست می گویند این بچه ها پیش از جنایت با مواد مخدر صنعتی خاصی نشئه می شوند که آنها را برای اعمال خشن ، جری تر می کند ، هرچند آموزش های آنها نیز در سنگدلی و قساوت شان بی تاثیر نیست.

به گفته داعشی هایی که از این گروه جدا شده اند کودکان داعشی ، علاوه بر کلاس های اعتقادی خاص، تیراندازی و درگیری های خشن را هم آموزش می بینند در یکی از جدیدترین فیلم های داعش، نمونه ای از این تمرین ها به نمایش گذاشته شده است؛ تمرینی که در آن کودکی با چاقو، سر خرسی عروسکی را از بیخ می برد.

البته همه کودکانی که داعش آنها را می رباید یا اسیر می کند برای جنگیدن انتخاب نمی شوند، شماری از آنها تحت آموزش های شدید با هدف ذهن شویی و آماده کردن شان برای عملیات انتحاری قرار می گیرند و گروهی از کودکان دختر نیز اگر ایزدی باشند ، همانطور که پیش از این گزارش دادیم برای بردگی جنسی انتخاب می شوند که البته برای داعشی ها 1 تا 5 ساله های شان، گران تر و محبوب تر هستند!

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده
دست بریده شده عمر 14 ساله

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده
مردی که دست و پای عمر را برید معروف به بولدوزر

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده
کودکان داعشی تیراندازی یاد می گیرند

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده
تمرین های بسیار خشن برای کودکان داعشی

کودکان داعشی که برای عملیات تروریستی آماده می شوند

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده

وحشیگری داعش از زبان پسر مثله شده

جام جم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر