بگویید چگونه می خندید تا شخصیت تان را به شما بگوییم
bato-adv
کد خبر: ۱۳۳۷۱۷
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2019 January 18    -    ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
قاه قاه خندیدن مدل خاصی از خنده است و نشان می دهد که صاحب چنین مدل خنده ای، انسان بی نظیری به عنوان منبع تولید شادی در جمع های خانوادگی و دوستانه است. چنین افرادی اعتماد به نفس بالایی دارند. در خور ذکر است که این مدل خندیدن، مسری است و می تواند باعث ادامه خنده در خود فرد و دیگران شود.

بگویید چگونه می خندید تا شخصیت تان را به شما بگوییم

بگویید چگونه می خندید تا شخصیت تان را به شما بگوییم«تابناک باتو»؛ در این مقاله و بر اساس نظرات چند روان شناس معروف، مدل های مختلف خندیدن و چیزی را که در خصوص شخصیت افراد بیان می شود برای تان جمع آوری کرده ایم. باید توجه کنید که این موارد ممکن است روی همه افراد صدق نکند

رابطه روان شناسانه رایج ترین مدل های خندیدن افراد و ویژگی های شخصیتی آن ها

میلیون ها دلیل برای خندیدن وجود دارد مثلا وقتی یک لطیفه دست اول و باحال می شنویم یا یک فیلم کمدی نگاه می کنیم، بدون اختیار می خندیم و لحظات خوبی برای خودمان و دیگران رقم می زنیم. چیزی که بیشتر افراد نمی دانند، این است که مدل خندیدن هر فرد می تواند به آدم های اطراف اش چیزهایی را درباره او و شخصیت اش بگوید. فرقی نمی کند که مدل خندیدن شما با صدای بلند مانند بمباران باشد یا مدل آرام مثل یک موش! همه این مدل های خنده، پیام هایی دارند که شما درباره شخصیت تان به دیگران می فرستید و برعکس می توانید درباره شخصیت دیگران با توجه به مدل خنده هایشان اطلاعاتی کسب کنید.بگویید چگونه می خندید تا شخصیت تان را به شما بگوییم

با صدای خیلی بلند خندیدن

این افراد معمولا اعتماد به نفس بالایی دارند و صدای خندیدن آن ها در مکان های سر بسته تا حدودی آزار دهنده می شود. افرادی که با صدای بلند می خندند، اهمیتی نمی دهند که توجه ها به آن ها جلب شده است و همین مورد، نقطه ضعف آن هاست. بالاخره رعایت آداب اجتماعی در هر جامعه ای از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و این افراد برای خودشان دردسرساز می شوند.

خنده بدون صدا

افرادی که بدون صدا می خندند، افرادی فروتن و درون گرا هستند و نمی خواهند هیچ توجهی را به خود جلب کنند. به همین دلیل است که در زمان خندیدن هم به دنبال این هستند که کمترین صداها را از خود تولید کنند. این افراد کمتر حاشیه ساز می شوند و به همین دلیل، تلاش هایشان هم کمتر دیده می شود.

بگویید چگونه می خندید تا شخصیت تان را به شما بگوییم

همه مدل های خنده، پیام هایی دارند


خندیدن همراه با خرناس

خنده با خرناس دارای صدایی است که فرد برای سرکوب خنده اش تولید می کند. کسی که موقع خنده خرناس می کشد، نشان می دهد که فرد فروتنی است و به نوعی درون گراست که سعی می کند بلند نخندد. درون گراها کمتر به رفت و آمد با دیگران علاقه مند هستند و همین موضوع باعث می شود کمتر در جمع حاضر شوند.

خندیدن به حالت پوزخند

بگویید چگونه می خندید تا شخصیت تان را به شما بگوییم

افرادی که همیشه به جای خندیدن، پوزخند می زنند معمولا افراد شوخ طبعی هستند که در همه چیز به جنبه طنز آن توجه می کنند. آن ها ذهن خلاقی دارند و بهترین افراد برای شروع یک شراکت اقتصادی هستند. چنین افرادی به جای خندیدن به همه چیز، پوزخند کوچکی می زنند که ممکن است برای اطرافیان ناراحت کننده باشد اما دست خودشان نیست. باید توجه داشت منظور از این نوع خنده، افرادی که هر از چندگاهی پوزخند می زنند، نیست.

ریز ریز خندیدن

این نوع خندیدن به نوعی سرکوب خنده به شکل مودبانه است. افرادی که ریز ریز می خندند، ترجیح می دهند که برای حل مشکلات شان به امید کمک کردن دیگران صبر کنند. این افراد معمولا خودشان در دل مشکل نمی روند و ترجیح می دهند که کنار بایستند و دیگران مشکلات شان را حل کنند. همکاری اقتصادی، مشارکت و انجام پروژه های دانشگاهی با چنین افرادی توصیه نمی شود.

بگویید چگونه می خندید تا شخصیت تان را به شما بگوییم

قاه قاه خندیدن

قاه قاه خندیدن مدل خاصی از خنده است و نشان می دهد که صاحب چنین مدل خنده ای، انسان بی نظیری به عنوان منبع تولید شادی در جمع های خانوادگی و دوستانه است. چنین افرادی اعتماد به نفس بالایی دارند. در خور ذکر است که این مدل خندیدن، مسری است و می تواند باعث ادامه خنده در خود فرد و دیگران شود. معمولا چنین افرادی، مهربان و دلسوز هم هستند.
منبع: خراسان نیوز

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
1
15
بگو ایرانی ها خندیدن یادشون رفته ...
بهتر ه اول امار بگیرید ببینید آخرین بار کی وچقدر از ته دل خندیدیم ؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
من که خندیدن داره یادم میره. بعضی وقتها میشینم فکر میکنم که آخرین باری که خندیدم کی بوده؟ به سختی یادم میاد و اینومیدونم که خیلیها مثل من هستند .این فاجعه است برای یک جامعه.
ناشناس
|
Turkey
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
1
16
خندە...
ملت ایران خیلی وقتە دیگە نمی خندن
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
0
9
اینهم از همان نوع قضاوتهای نادرست روانشناسانه است، نوع خنده ارتباط مستقیم با جمع و افراد حاضر در آن دارد، گاهی بلند می خندیم و قهقهه می زنیم و گاهی به یک لبخند اکتفا می کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
داداش تو باپرچم امریکات میتونی بخندی ولی ما نه.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار