کیفرخواست قاتل پزشک اردبیلی صادر شد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۳۷۰
تاریخ انتشار: 2015 October 04    -    ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۰
ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اعلام خبر صدور کیفرخواست پزشک مشهور اردبیلی اظهار کرد: با دستور رئیس کل دادگستری این استان مبنی بر رسیدگی سریع و دقیق به این پرونده، اقدامات تحقیقی و تعقیبی پرونده فوق با نهایت دقت و با لحاظ سرعت در دادسرای اردبیل و با استفاده از کارآگاهان مجرب آگاهی انجام گرفت و با توجه به دلایل و مدارک موجود در پرونده کیفرخواست صادر شد.


وی ضمن انتقاد از نحوه اطلاع رسانی و انتشار خبر قتل این پزشک در برخی خبرگزاری‌ها و سایت‌ها و اعلام این نکته که قتل بر اثر روابط بیمار و مریض بود، تصریح کرد: این خبر علاوه بر اینکه جفا و ظلم در حق مردم قدرشناس و ولایتمدار اردبیل بود، باعث ایجاد دغدغه ذهنی و تشویش آرامش خاطر جامعه پزشکی شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اعلام کرد: انگیزه قتل کاملاً فردی  و جنبه شخصی داشت و برخلاف شایعات و جوسازی‌های صورت گرفته هیچ گونه ارتباطی به مسایل درمان و روابط پزشک و بیمار نداشته است.


عتباتی در پایان اضافه کرد: با دستور ریاست دادگستری استان اردبیل این پرونده به صورت فوق العاده در دادگاه کیفری یک استان اردبیل رسیدگی خواهد شد.

لازم به ذکر است؛اول مرداد ماه سال جاری دکتر اصغر پیرزاده از متخصصان متبحر و صاحب‌نام آنکولوژی که اهتمام بسیاری به درمان بیماران سرطانی داشت، در اردبیل به قتل رسید و قاتل که جوانی 22 ساله بود بلافاصله دستگیر شد.

پس از این واقعه، برخی رسانه‌ها انگیره قاتل را مسائل پزشکی عنوان کردند و از قتل این پزشک در مطبش خبر دادند که دادستان اردبیل با انتقاد از این فضاسازی‌ها گفت: قاتل جوانی 22 ساله و از آشنایان مقتول است و قتل در محل اقامت و سکونت قاتل اتفاق افتاده است. این پرونده به صورت فوق العاده در دستور کار دادگستری استان اردبیل قرار می‌گیرد.

دادگستری استان اردبیل
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر