واکنش ناجا به تجمع غیرقانونی مقابل مجلس
bato-adv
کد خبر: ۱۳۳۵۸
تاریخ انتشار: 2015 October 03    -    ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵
فرمانده نیروی انتظامی به تجمع چند روزه افرادی که با ادعای مخالفت با تصویب برجام در مجلس مقابل خانه ملت صورت گرفته است، واکنش نشان داد.
 
سردار حسین اشتری در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور در مجتمع بهزیستی و شیرخوارگاه آمنه از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرده و پس ازپایان بازدید خود در جمع خبرنگاران درباره تجمعی که به گفته مقامات استانداری فاقد مجوز در مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار شده است، گفت: ناجا در تمام مأموریت های خود در مدار قانون حرکت کرده و اگر تجمعی فاقد مجوز یا غیرقانونی باشد وظیفه ناجا برخورد با آن است.

وی با اشاره به تجمع چند روزه افرادی که خود را مخالف تصویب برجام در مجلس می دانند، خاطرنشان کرد: در این خصوص جلسه شورای تامین تشکیل شده و هر دستوری که شورای تامین ابلاغ کنند همکاران ما در تهران بزرگ موظف هستند آن را اجرا کرده و طبق مصوبات و وظایف قانونی که برعهده شان است عمل کنند.

فرمانده نیروی انتظامی در باره بازدید از شیرخوارگاه آمنه گفت:باید یادآوری کنیم که وظایفمان در قبال این افراد چیست و نسبت به عواملی که باعث به وجود آمدن این وضعیت برای کودکان و خردسالان شده است، آسیب شناسی کنیم.

وی با بیان اینکه بررسی علل دچار شدن به این وضعیت نیازمند بررسی ریشه ای و عمیق است، افزود: باید به دنبال این باشیم که دیگر فرزندان بی سرپرست و ازآن مهم تر فرزندان بدسرپرست در جامعه وجود نداشته باشد. همچنین خدا را شاکر هستیم که در کشورمان چنین مراکزی برای نگهداری از این قبیل کودکان وجود دارد.

فرمانده نیروی انتظامی درباره رسیدگی به خانواده شهدای ناجا و فرزندان به جا مانده از آنها نیز گفت: رسیدگی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران ناجا که در حین مأموریت های مختلف دچار حادثه شده اند را بر خود واجب می دانیم و اقداماتی را در این زمینه انجام داده ایم.

فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سوال ایسنا درباره اینکه ناجا از ظرفیت مراکز نگهداری از کودکان و افراد بی سرپرست برای ارائه آموزش به این افراد استفاده خواهد کرد یا خیر؟ اظهار کرد: قطعا در صورتی که سازمان بهزیستی از ما درخواست کند، آمادگی داریم در خدمت این عزیزان باشیم. البته آموزش ها باید در سنین بالاتر آغاز شود. ما همچنین آمادگی داریم که از ظرفیت مراکز مشاوره مان برای آموزش به خانواده های این افراد استفاده کنیم.

سردار اشتری با بیان اینکه ما از ظرفیت پلیس برای همکاری با این مراکز استفاده خواهیم کرد، گفت: باید این موارد آسیب شناسی شده و یکی از وظایف پلیس نیز شناسایی آسیب هاست.
جام جم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر