این کودک 20 روزه در تهران شکنجه شده است
کد خبر: ۱۳۱۸۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2015 October 02    -    ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
در آخرین روزهای هفته گذشته هنگامی که بارش باران بهاری در تهران آغاز شده بود، کسی تصور نمی کرد در گوشه ای از این هیاهوی پایتخت و در بوستان قیطریه، فرشته کوچکی تلخی تنهایی را به آغوش گرفته است.

 

در آن شب دو پسر جوان که برای تفریح به این بوستان رفته بودند، هنگام خروج از آنجا متوجه عروسکی در میان شمشادها شده و با کنجکاوی به سمت آن رفتند، اما در کمال ناباوری با نوزاد پسری رو به رو شدند. نوزاد لباس کهنه ای به تن داشت و به خوابی عمیق فرو رفته بود.

 

آنها با مشاهده این نوزاد ترسیده و خواستند محل را ترک کنند اما دلشان به حال او سوخت. یکی از آنها نوزاد را در آغوش گرفت و متوجه شد او حرکتی ندارد و به نظر می رسد بی هوش است.

 

قنداق نوزاد  را گشت تا شاید نام و نشانی از او و خانواده اش پیدا کند، اما بی نتیجه بود. آنها اطراف را جستجو کردند تا شاید ردی از والدین کودک پیدا کنند، اما تلاش هایشان به سرانجامی نرسید. تصمیم گرفتند نوزاد را به خانه شان ببرند و روز بعد دنبال خانواده اش بگردند که دریافتند ضربان قلب نوزاد کند می زند. این دو جوان بلافاصله در تماس با سامانه اورژانس، موضوع را گزارش دادند. دقایقی بعد آمبولانس آژیر کشان وارد محوطه شمالی بوستان قیطریه شد.

 

عکس طفل 20 روزه شکنجه شده در تهران

یکی از امدادگران به سمت دو جوانی که نوزاد را پیدا کرده بودند، رفت و او را تحویل گرفت. او پس از معاینه نوزاد متوجه شد وضع جسمانی او خوب نیست و جانش در خطر است. به همین دلیل نوزاد را به بیمارستان شهدای تجریش تهران منتقل کردند.

 

پزشکان بیمارستان با تحویل گرفتن نوزاد ۲۰ روزه تلاش برای نجات او را آغاز کردند تا این که متوجه شدند این نوزاد شکنجه شده و ضربه ای سخت به سرش خورده است.

 

مسئولان بیمارستان موضوع را به پلیس گزارش داده و در ادامه آن دو جوان که نوزاد رها شده را پیدا کرده بودند، به کلانتری احضار شده و ماجرای یافتن نوزاد را باز گو کردند.

 

با ثبت اظهارات این دو جوان، پرونده ای تشکیل و تحقیقات برای یافتن هویت این نوزاد و شناسایی والدین وی آغاز شد. این نوزاد که از مرگ نجات یافته، در بخش مراقبت های ویژه کودکان بیمارستان شهدای تجریش تهران بستری و تحت درمان است.

 

ماموران ابتدا احتمال نوزاد ربایی را مطرح و موضوع را به کلانتری های سطح شهر گزارش کردند تا اگر خانواده نوزادی شکایتی را در این زمینه ارائه کرده اند، شناسایی شوند، اما با گذشت چند روز معلوم شد پرونده ای مبنی بر کودک ربایی ثبت نشده است بنابراین با توجه به این که نوزاد لباس کهنه ای به تن داشته، پلیس احتمال می دهد این نوزاد توسط والدینش سر راه گذاشته شده است. با این حال تلاش برای یافتن والدین وی ادامه دارد.

 

شاید اگر این دو جوان تهرانی آن شب در بوستان قیطریه این نوزاد را نجات نمی دادند، او تا سحرگاه دوام نمی آورد و جانش را از دست می داد، اما تقدیر الهی این بود که کودک زنده بماند.

 

در صورت پیدا نشدن والدین این نوزاد، مسئولان بیمارستان او را پس از بهبود حالش تحویل بهزیستی می دهند.

ایران ناز
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
0
2
چه آدمهای قصی القلبی پیدا میشن واقعا متاسفم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار