جمشید مشایخی:"پایتختی ها" بی معرفتی کردند
bato-adv
کد خبر: ۱۲۸۹
تاریخ انتشار: 2015 May 30    -    ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
د: با وجود داشتن قرار داد متوجه شدم که شخص دیگری جایگزین من برای ایفای نقش شده در حالی که من نگفته بودم بازی نمی کنم به نظرم این کار عوامل پایتخت بی معرفتی است.
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: با وجود داشتن قرار داد با سریال " پایتخت" شخص دیگری جایگزین نقش من شد که به نظرم این کار "پایتختی ها "بی معرفتی است.

 جمشید مشایخی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به حواشی پیش آمده درباره حضورش در سریال "پایتخت"  گفت: من در عرصه هنر ادعایی ندارم زیرا در رشته مجسمه سازی، شاعری، سینما و تئاتر بزرگانی هستند که من شاگرد آن ها هستم. 

جمشید مشایخی:

وی عنوان کرد: من با این سریال قرار داد بستم و پس از مدتی به پسرم گفتم ضمن تماس با عوامل فیلم بگوید سناریو را برای من بفرستند که مطالعه کنم زیرا بدون خواندن فیلم نامه و پیدا کردن شخصیت نمی توانم سر صحنه حاضر شوم. 

مشایخی بیان کرد: با وجود داشتن قرار داد متوجه شدم که شخص دیگری جایگزین من برای ایفای نقش شده در حالی که من نگفته بودم بازی نمی کنم به نظرم این کار عوامل پایتخت بی معرفتی است. 

این بازیگر ادامه داد: من از سال 1336 در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون کار کرده ام این نوع برخورد با کسی که در این عرصه پیر شده مناسب نیست . اصلا بگویند که بازیگر این نقش عوض شده اما حتی کلمه ای درباره تغییر بازیگر فیلم چیزی به من نگفتند . 

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر مشغول ایفای یک نقش کوتاه در " معمای شاه " هستم که نقش یک خطاط را ایفا می کنم. 

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر