ورود برند معروف به آیفون چینی به ایران
کد خبر: ۱۲۸۸۰
تاریخ انتشار: 2015 September 29    -    ۰۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۰
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار از اقدام همراه اول به عنوان وارد کننده انحصاری گوشی‌های شیائومی چین خبر داد.

وحید صدوقی صبح امروز در آخرین روز برگزاری نمایشگاه تلکام در نشستی خبری به پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران پرداخت.

وی در صحبت‌های خود با اشاره به ارائه بیش از ۲۴۰۰ محصول همراه اول در نمایشگاه امسال،اظهار کرد: با رشد پهن باند طی سال‌های آتی عمده درآمد اپراتورها از این طریق خواهد بود.

مدیرعامل همراه اول همچنین گفت: از جمله اقدامات ما مذاکره با شرکت چینی شیائومی بوده که بر اساس این مذاکرات شرکت ارتباطات سیار به عنوان ارائه کننده انحصاری این گوشی‌ها در کشور فعالیت خواهد کرد.

وی همچنین یادآور شد: این برند سومین برند دنیا محسوب شده و از آن به عنوان آیفون چینی یاد می‌شود.

صدوقی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه اکنون کمتر از ۱۰ درصد گوشی‌ها نسل ۴ را پشتیبانی می‌کند از تاکید بیشتر همراه اول در توسعه خدمات نسل سه و ارجحیت آن به ارائه خدمات نسل چهار اشاره کرد.

وی در ادامه صحبت‌های خود مبنی بر قیمت بالای اینترنت پهن‌باند موبایل در ایران متذکر شد: سیر قیمتی بسته‌های دیتا طی چند سال گذشته کاهشی بوده و از قیمت ارزان آن مطمئن هستیم اکنون اینترنت موبایل در ایران از همه کشورها ارزان‌تر است و ما بسته‌های ۸ گیگی را ۱۷ هزار تومان و بسته‌های دو گیگ را ۱۰ هزار تومان ارائه می‌کنیم که بر این اساس فکر می‌کنم ارزان‌ترین قیمت‌ها را داریم.

صدوقی ادامه داد: حتی قیمت‌های اینترنت پهن‌باند اپراتورهای تلفن همراه به گونه‌ای است که بسیاری شرکت‌های اینترنتی نگران هستند این قیمت‌ها به کسب و کار آنها صدمه بزند.

مدیرعامل همراه اول در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت نهایی تالیا و احتمال ادغام آن با همراه اول یا تبدیل شدن به اپراتورهای مجازی اظهار کرد: تالیا در حال حاضر قصد تبدیل به اپراتور مجازی ندارد اما در خصوص وضعیت این شرکت برنامه‌های متعددی در مخابرات وجود دارد و ممکن است طی ماه‌های آتی در صورت رسیدن به توافق همکاری به توافق مشترکان تالیا از خدمات همراه اول استفاده کنند.

ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار