چوب هایی که به جواهرات تبدیل شدند!
bato-adv
کد خبر: ۱۲۸۷۲
تاریخ انتشار: 2015 September 30    -    ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۶
او زمانی که به عنوان طراح چوب کار می کرد، هیچ ایده ای از ساخت جواهرات نداشت، اما اندکی بعد با استفاده از فرم طبیعی چوب و استفاده از رنگ های مختلف جواهرات زیبایی را خلق کرد.
یک هنرمند به نام Britta Boeckmann دست به خلاقیت زیبایی زده، وی با استفاده از قطعات چوب جواهرات زیبایی را طراحی کرده است. او زمانی که به عنوان طراح چوب کار می کرد، هیچ ایده ای از ساخت جواهرات نداشت، اما اندکی بعد با استفاده از فرم طبیعی چوب و استفاده از رنگ های مختلف جواهرات زیبایی را خلق کرد. وی برای این کار خود ابتدا قطعات چوب را با استفاده از کاغذ سمباده صیقل می دهد و سپس با وارنیش کردن قطعات صیقل داده شده به آنها جلا می دهد.

Boeckmann در سال ۲۰۱۳ پس از اتمام تحصیل در رشته هنرهای صنعتی از آلمان به ملبورن استرالیا مهاجرت کرد. در همان سال، او به استودیوی ماشین آلات نجاری وانگرتا پیوست و سه روز در هفته را برای کسب مهارت های لازم برای کار خود پرداخت. در ژانویه ۲۰۱۴، طلا و جواهرات BoldB توسط وی تاسیس شد و او شروع به فروش قطعات دست ساز خود به صورت آنلاین کرد. درادامه بخشی از کارهای این هنرمند را می بینیدو شاید در نگاه اول باور اینکه بسیاری از این جواهرات از چوب ساخته شده اند کمی سخت باشد.weare.ir
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر