نیم‌میلیاردی شدن فیلم تحریم شده
کد خبر: ۱۲۶۳
تاریخ انتشار: 2015 May 30    -    ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰
 جدیدترین آمار فروش گیشه سینماها حکایت از فروش نیم‌میلیاردی «نهنگ عنبر» و بیش از 600 میلیونی «قصه‌ها» دارد.

امیر قطبی مدیر پخش «فیلمیران» فروش فیلم «نهنگ عنبر» را چشمگیر دانست و به خبرنگار سینمایی ایسنا گفت: این فیلم فقط در شب گذشته 93 میلیون تومان فروش داشته است، این درحالی است که سینماهای حوزه ‌هنری و شهرداری،این فیلم را اکران نمی‌کنند.

او با بیان اینکه این فیلم تا امروز تبلیغاتی نداشته است درباره آمار فروش آن توضیح داد: این فیلم در تهران پس از 9شب با 24 سالن؛ 380 میلیون تومان و در شهرستان‌ها با کمتر از 30 سالن 140 میلیون تومان فروش داشته است که در مجموع فروشش به مرز 520میلیون تومان می‌رسد.

قطبی همچنین با اشاره به فروش فیلم «قصه‌ها» توضیح داد: این فیلم در طی 23 روز اکران با 12 سالن در تهران فروش 480 میلیون تومانی و در شهرستان‌ها با 35 سالن فروش 200 میلیون تومانی داشته است که در مجموع فروشش از مرز 680 میلیون تومان گذشته است.

مدیر پخش فیلمیران فروش کلی فیلم «ایران برگر» را پنج میلیارد و 170 میلیون تومان در طی 75 روز اعلام کرد که به تفکیک در تهران با 15 سالن؛ سه میلیارد و 50 میلیون و در شهرستان‌ها با کمتر از 45 سالن، دو میلیارد و 120 میلیون تومان فروش داشته است.

مدیر پخش فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان هم خبر داد که فروش این فیلم با وجود اینکه همچنان هیچ تبلیغی ندارد، در این هفته نسبت به هفته‌ی گذشته 40 درصد رشد داشته است و فقط در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه پرفروش‌ترین فیلم سینما «آزادی» بوده است.

این فیلم تا شب گذشته پس از 17 روز در تهران با 17 سالن 272 میلیون تومان و در شهرستان‌ها پس از 10روز با 9 سالن 68 میلیون تومان فروش داشته است.

خانی که پخش «استراحت مطلق» را هم برعهده دارد از فروش یک میلیارد و 350 میلیون تومان و 720 میلیون تومانی در شهرستان‌ها خبر داد.

بنا بر این گزارش، طبق آخرین آمار اعلام شده دو فیلم دیگری نیز که به تازگی اکران شده‌اند، «اسب سفید پادشاه» محمد حسین لطیفی 65 میلیون و «آتیش‌بازی» بهمن گودرزی 100 میلیون تومان فروش داشته‌اند.
ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر