چه کمربندی برای ما مناسب است؟
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۶۲۷۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 November 03    -    ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
برای داشتن یک تیپ جذاب و مردانه از اکسسوری جذاب کمربند غافل نشوید برای اینکه بدانید چه کمربندی مناسب تیپ و استایل مردانه شماست این نکات را به خاطر بسپارید. کمربند مردانه یکی از اجزای جدانشدنی استایل مردانه است اما همین کمربند ظریف نکته های زیادی دارد باید همواره بدانید که چه کمربندی مناسب هیکل و استایل شما است.

چه کمربندی برای ما مناسب است؟برای داشتن یک تیپ جذاب و مردانه از اکسسوری جذاب کمربند غافل نشوید برای اینکه بدانید چه کمربندی مناسب تیپ و استایل مردانه شماست این نکات را به خاطر بسپارید. کمربند مردانه یکی از اجزای جدانشدنی استایل مردانه است اما همین کمربند ظریف نکته های زیادی دارد باید همواره بدانید که چه کمربندی مناسب هیکل و استایل شما است. مثلا افراد خیلی چاق باید چه کمربندی با چه جنسی انتخاب کنند و یا اصلا همه مردان باید از این اکسسوری مردانه استفاده کنند در این مطلب مشخصات کمربند خوب را برای شما زیبا پسندان مد و لباس آماده کرده ایم.

آشنایی با مشخصات کمربند خوب

همیشه این پرسش وجود دارد که کمربندها در چه قسمتی از بدن و با چه عرضی استفاده شوند. آیا پایین‌تر از کمر یا بالاتر ازکمر باید بسته شوند یا اینکه پهنای کمربندها باید چه اندازه ای داشته باشد، همچنین کمربندها در تناسبات اندامی چه کاربردی دارند و چگونه به ما کمک می کنند تا متناسب تر دیده شویم.

چون کمربندها بدن را به دو قسمت تقسیم می‌کنند وخط‌هایی افقی ایجاد می‌کند پس در قسمتی که بسته می‌شود آن قسمت را عریض‌تر نشان می‌دهد همچنین باعث می‌شود کوتاهتر دیده شویم. پس باید در انتخاب رنگ کمربند نیز دقت کنیم.

 

مشخصات کمربند خوب

کمربند جز جدانشدنی اکسسوری مردانست

همچنین کمربند ها باعث ایجاد جمع‌شدگی و چین در قسمت شکم می‌شود و دور شکم را بزرگتر از آنچه که هست، نشان می‌دهد در نتیجه خانم‌هایی که شکم بزرگ دارند بهتر است از کمربند استفاده نکنند. پهنای کمربند و سگک‌های تزئینی آنها دو نکته مهمی است که می‌تواند ظاهر شما را خیلی نافرم یا متناسب نشان دهد.

مشخصات کمربند خوب مردانه

چند نکته مهم در انتخاب کمربند را در زیر اشاره می‌کنیم:

•اگر شما استخوان‌بندی کوچکی دارید حتی اگر دارای اضافه وزن نیز هستید، از کمربندهایی با سگک‌های ظزیف و کوچک استفاده کنید. •اگر استخوان‌بندی درشتی داری می‌توانید در انتخابتان جسورانه‌تر عمل کنید و از کمربندهایی با سگکهای چاق و درشت انتخاب کنید. •اگر باریک اندام و لاغر هستید از کمربندهای نازک و باریک استفاده نکنید چون شما را استخوانی‌تر نشان می‌دهد. •اگر سر تا پا یکرنگ لباس پوشیده‌اید با کمربندی به رنگ دیگر لباستان را به دو تکه تقسیم نکنید و کمربند همرنگ لباستان بپوشید.

مشخصات کمربند خوب

افرادی که لاغر اندام هستند باید از کمربند هایی با سگک ظریف استفاده کنند

بیشتر بدانید چه کمربندی بخرم که با کفش هایم هماهنگ باشد؟

•شما می‌توانید کمربندهایی با سگکها و قلاب‌های فانتزی و جالبی بپوشید تا زمانی که از کمربندهای یک‌رنگ استفاده می کنید. •سینه‌های بزرگ با کمربندهای بزرگ خوب به نظر نمی‌رسد پس اگر سینه های بزرگی دارید از کمربندهای ظریف‌تر استفاده کنید.

•اگر کمر کوتاهی دارید به هیچ وجه کمربندهای عریض و پهن نپوشید زیرا این نوع کمربندها کمر شما را پهن و کوتاهتر نشان می‌دهند.

•اگر قد کوتاهی دارید تا حد امکان از کمربند استفاده نکنید یا کمربندتان را همرنگ لباس‌هایتان انتخاب کنید چون کمربند در رنگ دیگر بدن شما را به دو قسمت تقسیم کرده است و با ایجاد خط افقی که چشم را بخود جلب می‌کند شما را از آنچه هستید کوتاهتر نشان می‌دهد.

مشخصات کمربند خوب

مردان قد کوتاه سعی کنند از کمربند استفاده نکنند

•اگر قدبلند هستید در انتخاب کمربند دستتان باز است و انتخاب‌های زیادی دارید. انتخاب رنگی متفاوت برای قسمت بالاتنه و پایین‌تنه لباس و کمربندتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده بشوید.

بالا نگاه داشتن شلوار و تقسیم بندی بدن شما به دو قسمت بالاتنه و پایین تنه مشخصات کمربند خوب از نظر پوشاک دو وظیفه خطیر کمربند در لباس امروز است.

داشتن یک کمربند مشکی برای ست شدن با کفش مشکی شما و کمربند کرباسی برای ست شدن با کتانی ها بهترین راه برای شروع است.

اصول خرید و مشخصات کمربند خوب چرم مردانه

۱- کمربند و شلوار باید ست باشد.

مثلا یک کمربند رسمی چرمی با شلوار شیش جیب ست نمی شود. از طرفی یک کمربند رسمی چرمی با شلوار پارچه ای هم ست نیست. پس چه چیزی یک کمربند را رسمی و یا غیر رسمی نشان می دهد؟

مشخصات کمربند خوب

افراد هیکلی به اصطلاح چهارشانه بهتر است از سگک های بزرگ استفاده کنند

عرض کمربند یک آیتم مهم در هماهنگی با شلوار می باشد. کمربند های عریض ۳.۹ سانتی متری غیر رسمی تر از کمربندهای باریک ۳.۴ سانتی متری هستند. کمربندهای باریکتر یا عریض تر از این ها هم هستند ولی این ها استانداردهای کمربندهای چرمی هستند. مشخصات کمربند خوب پس شما می توانید کمربندهای عریض را با شلوارهای غیر رسمی مثل جین های روشن ست کنید و کمربندهای باریک را با شلوار های پارچه ای، یا به همراه کت و شلوار بپوشید.

مشخصات کمربند خوب

پس از انتخاب عرض مناسب برای کمربندتان رنگ آن را با رنگ کفش ست کنید.

مشخصات مشخصات کمربند خوب برای مردان

۲- رنگ کمربند و کفش باید ست باشد

پس از انتخاب عرض مناسب برای کمربندتان رنگ آن را با رنگ کفش ست کنید. به این دلیل که وقتی کمربند شما با عرض مناسب انتخاب شود با تیپ شما هماهنگ می شود.بیشتر آقایان یک جفت کفش مشکی دارند، پس یک کمربند مشکی نیز برای پوشیدن آن ها نیاز است.

۳- جنس کمربند و کفش باید ست باشند.

خیلی از ما فکر میکنیم که ست کردن جنس کفش و کمربند سخت است. کفش ها معمولا سه جنس کرباس، چرم و چرم جیر را شامل می شوند. تنها کاری که باید بکنید این است مشخصات کمربند خوب که کمربندتان را هم از همان جنس کفشتان انتخاب کنید. اگر دوست دارید کمربند مناسبی برای کفش خود انتخاب کنید می توانید با مراجعه به فروشگاه های مارال چرم در سراسر کشور از مشاوره پرسنل فروش مارل چرم استفاده کنید.

مارال چرم

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
زیبا احمدپور از تبریز
|
-
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
2
0
هر کدوم که موقع کنک خوردن دردش کمتر باشه خخخخ. چرمی خیلی درد داره اقایون توروخدا رحم کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر