«کارآموز»ی رابرت دنیرو روی پرده سینما
کد خبر: ۱۲۳۶۱
تاریخ انتشار: 2015 September 26    -    ۰۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
 فیلم «کارآموز» از ۲۵ سپتامبر در سینماهای آمریکا و همزمان در بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنن در مصر اکران می شود.

رابرت دنیرو و آن هاتاوی در افتتاحیه فیلم تازه ای از هالیوود به نام «کارآموز» که روز دوشنبه سی شهریور در نیویورک برگزار شد شرکت کردند.

رابرت دنیرو در نقش مرد بیوه هفتاد ساله ای به نام بن ویتکر ظاهر می شود که در می یابد پیری و دوران بازنشستگی لزوما به معنی از کارافتادگی نیست. او با استفاده از فرصتی طلایی دوباره به محیط کار برمی گردد و داوطلب کارآموزی در یک موسسه مد آنلاین می شود.

آن هاتاوی که در نقش رییس این موسسه بازی می کند درباره کاراکترش می گوید: اولین چیزی که من را به این شخصیت جذب کرد این بود که برایم پیش نیامده بود یک زن جوان، با هوش و پرکار را در این موقعیت ببینم که با فشارها و استرس محیط کار به خوبی کنار بیاید. تصور می کنم خیلی از زن ها با این شخصیت ارتباط بگیرند و مردها هم همینطور. نکته جالب دیگر شخصیت این است که می خواهد آدم خوبی باشد و خوشحالم که نانسی کارگردان ما، شخصیت را به شکل یک رییس زن بدجنس و بی احساس ننوشته است.

نانسی میرز کارگردان، فیلمنامه نویس و از تهیه کننده های فیلم امیدوار است فیلم «کارآموز» بتواند به رفع سوءتفاهم های معمول بین دو نسل در محیط کار کمک کند. او گفت: فکر می کنم همه ما راحت همدیگر را کنار می گذاریم، ما به نوعی جوان ها را قبول نداریم و آنها هم ما را کنار می گذارند. ولی در فیلم شاهد یک تجربه خوب بین این دو گروه سنی هستیم.

مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار