فال امروزتان (دوم مهر) را اینجا بخوانید
کد خبر: ۱۲۳۴۴
تاریخ انتشار: 2015 September 24    -    ۰۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
دوست عزیزی که 2 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال می تواند برای شما تغییراتی به همراه داشته باشد که همه زندگی شما را تغییر خواهند داد. امسال باید تمام تمرکز خود را به کار گیرید تا از هر فرصت و یا چالشی که در پیش رویتان قرار می گیرد نهایت استفاده را ببرید. برخی از این موقعیت ها ممکن است برایتان بسیار دشوار باشند، ولی شما از پس آنها بر خواهید آمد. شاید در بعضی مقاطع وحشت کنید و بخواهید در منطقه امن خودتان باقی مانده و سفرتان را نیمه تمام رها کنید، ولی نباید تسلیم ترس بشوید و باید تمام قدرت، شجاعت و پشتکارتان را به کار گرفته و به مسیرتان ادامه بدهید. در آبان ماه کسی که حمایت و همراهی اش برایتان به اندازه دنیا ارزش دارد در کنارتان خواهد بود که می تواند مشوق خوبی برایتان باشد. او متوجه چالش های پیش رویتان بوده و برای ادامه راه به شما انگیزه و انرژی خواهد داد. در مورد توانایی هایتان متواضع باشید، ولی خودتان ا به هیچ عنوان دست کم نگیرید.



فـال روزانـه - Daily Omen

بحث پیش پا افتاده ای که با یکی از اطرافیانتان دارید ممکن است به جاهایی کشیده شود که حتی خودتان هم باورتان نمی شود، ولی این بحث و رویارویی با ایده های جدید به رشدتان کمک بسیاری خواهد کرد. ورود به دنیاهای ناشناخته برای شما کار سختی نیست چرا که خودتان هم همیشه عاشق تجربه های جدید هستید، ولی امروز وقتی ببینید از محدوده امن خود خارج شده اید و زیر پایتان سفت نیست احساس خوبی نخواهید داشت و اندکی نگران خواهید شد. شجاع باشید و با ترس های خود روبرو شوید. باز کردن دریچه های قلبتان اولین قدم به سوی تغییر تمام زندگیتان خواهد بود. چشمان خود را به روی عشق نبندید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما دوست دارید که انسان عملگرایی باشید، ولی امروز تلاش هایتان برای منطقی عمل کردن به نتیجه خواهند ماند و ناگهان متوجه خواهید شد که به دنبال ماجراجویی های پیش بینی نشده قدم در راهی ناشناس گذاشته اید. منطق نمی تواند عمق احساسات فعلیتان را توضیح دهد، ولی وقتی پای مسائل عاطفی در میان است همه چیز توجیه پذیر است. احساسات خود را با آغوش باز پذیرا باشید، خواه منطقی باشند یا نباشند. عمل کردن بر اساس احساستان در حال حاضر منافعی برایتان خواهد داشت که ارزش ریسک کردن و کنار گذاشتن منطقتان را دارند. اجازه ندهید فشاری که از سوی دیگران به شما وارد می شود شما را مجبور به ایجاد تغییر در افکارتان کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز راه های بیشماری برای بروز خلاقیتتان وجود دارند و بهترین کار ممکن این است که هر چقدر از آن ها را که می توانید امتحان کرده و به یک راه اکتفا نکنید. جذب شدن شما به گزینه های مختلف به شما قدرت این را می دهد که با تجربه روش های مختلف برقراری ارتباط به بهترین راه ممکن برسید. شاید یک نفر پیدا شود که بخواهد شما را به ادامه تنها یکی از این راه ها که به نظر خودش بهتر می آید مجبور کند. ولی امروز نباید بگذارید هیچ کس شما را محدود کند و نباید به خاطر رضایت دیگران اصالت هنری خود را کنار بگذارید. روزتان را تا جای ممکن با کسانی که افکار و عقایدی که شبیه به شما دارند بگذرانید و از تمامی لحظات خود لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر به دیگران آزادی و فضای کافی بدهید و آنها را راحت بگذارید خواهید دید که روابطتان با آنها وارد مرحله جدیدی شده و با وجود حفظ فاصله به هم نزدیک تر خواهید شد. همه ما باید یاد بگیریم که از عشق خود برای دیگران زندان نسازیم. ذهنتان امروز خیلی درگیر است، ولی این فکرهای خسته کننده را کنار بگذارید و امروز را به فعالیت های اجتماعی و تفریح با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید. بدون آنکه نگران نتایج و این که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد باشید به یاد این حقیقت باشید که اگر روی اهدافتان متمرکز باشید و نسبت به آنها آگاهی کافی داشته باشید مشکلات خود به خود حل خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هرچقدر دلتان می خواهد استراحت کنید هفته گذشته به اندازه کافی زحمت کشیده اید. اکنون فرصت این را دارید که از مرزها و محدودیت های قدیمی که برای خودتان تعیین کرده اید فراتر بروید. اگر نسبت به رابطه عاطفی خود با طرف مقابلتان احساس اعتماد کامل پیدا کرده اید شاید وقت آن رسیده است که قدم فراتر گذاشته و رابطه خود را جدی تر کنید. اگر شجاعت این را داشته باشید که نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و آنها را بپذیرید احساساتتان می توانند شما را در مسیر کاملا تازه ای قرار دهند. اگر مجرد هستید داشتن صداقت در مکالماتتان می تواند عشق را برایتان به ارمغان بیاورد، به شرط آنکه عقاید کهنه خود را که زمانی فکر می کردید درست هستند را کنار بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فرار کردن از کارها و وظایف روزانه تان امروز تقریبا غیرممکن خواهد بود. پس بهتر است بدون وقت تلف کردن و برای داشتن بیشترین کارایی ممکن روی کارهایتان تمرکز کنید تا بتوانید آنها را در اسرع وقت به اتمام برسانید. این روزها سعی دارید تغییراتی در برنامه روزانه تان ایجاد کنید و آنها را با همان روش های قدیمی انجام ندهید تا خودتان را از کسالت و خستگی نجات دهید. از به وجود آوردن تغییر و نوآوری هراسی نداشته باشید، برای بهبود وضعیت فعلیتان باید به ترس هایتان غلبه کنید. تنوع نمک زندگی است! هوا دارد رو به سردی می رود و فرصت زیادی برای استفاده از آفتاب گرم باقی نمانده است، پس امروز با خانواده خود به تفریح و گردش در طبیعت بپردازید.

 فـال روزانـه - Daily Omen
شما در جا خالی دادن به مشکلات پیچیده ای که بطور ناگهانی پیش می آیند استاد هستید. ولی امروز احساساتتان به دنبال پیدا کردن حقیقت شما را به جاهایی نا آرام خواهند کشاند. خوشبختانه این وضعیت اضطراری عاطفی با توجه به وضعیت فعلی شما خیلی ترسناک به نظر نمی رسد. یادتان باشد چیزی که در حال حاضر اولویت دارد حفظ امنیت شما نیست، بلکه پی بردن به حقیقت ماجرا است. تنها آنهایی که حدود و مرزها را در می نوردند می توانند به توانایی های واقعی خود پی ببرند. زمانی که بین شما و دیگران اختلاف نظری وجود دارد به آن به چشم یک فرصت نگاه کنید تا ببینید این کار چه تأثیر بسزایی در گسترش حوزه دیدتان می تواند داشته باشد.
فـال روزانـه - Daily Omen

شاید این حرف زیاد باب میلتان نباشد، ولی امروز بهتر است که وقت و انرژی گرانبهای خود را صرف شروع کردن کار تازه ای نکنید. اکنون زمان آن است که کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و تا جایی که می توانید پرونده های نیمه کاره را ببندید. امروز خودتان را زیاد درگیر فعالیت های اجتماعی نکنید و مشغول کارهای خودتان باشید و به جنبه های معنوی زندگی خود رسیدگی کنید. اگر به قدرت تخیل خود مجال بدهید و به ابعاد دیگر زندگیتان نیز بیندیشید، گنجینه های زیادی هستند که می توانید کشف کنید. به حرف ها و غیبت هایی که می شنوید زیاد اهمیت ندهید، به احتمال زیاد بسیاری از این حرف ها بی اساس هستند.


فـال روزانـه - Daily Omen
امروز با پی بردن به این که موضوع بسیار مهمی را نادیده گرفته اید که باید خیلی زود مورد توجه قرار بگیرد، ممکن است در راهی که شما را به سوی اهدافتان می برد تغییراتی به وجود بیاید. شاید فعلا کاری در این رابطه انجام ندهید، ولی همین که به اولویت هایتان فکر کرده و تغییرات لازم را در آنها به وجود بیاورید هم ایده خیلی خوبی می تواند باشد. در معیارهایتان برای سنجش موفقیت تغییرات زیادی به وجود آمده است ولی بهتر است فعلا انرژی خود را برای توضیح دادن این تغییرات به دیگران هدر نکنید تا زمانی که آمادگی بیشتری برای توضیح خواسته هایتان برای دیگران داشته باشید. فعلا کافی است با خودتان صادق باشید.
فـال روزانـه - Daily Omen

اکنون در مرز آینده خود قرار گرفته اید، ولی هنوز به طور کامل برای برداشتن اولین قدم بزرگ خود آماده نیستید. شاید وسوسه شوید که در مورد آینده قضاوت کنید ولی هنوز برای این که بخواهید در مورد آن چیزی بگویید خیلی زود است. بهتر است بجای این که نظرهایتان که دائم دارند عوض می شوند را با دیگران در میان بگذارید، سکوت کنید و بدون آن که تغییراتی بزرگ به وجود بیاورید شرایط موجود را در سکوت نظاره کرده و با قدم هایی کوچک ولی مطمئن جلو بروید. نگذارید کسی در مورد برنامه هایتان زیر زبانتان را بکشد و در سکوت به جمع آوری اطلاعات ادامه دهید. البته برای شکار لحظه ها هم باید آماده باشید و موقعیت هایی که از آنها اطمینان دارید را از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقتی احساساتتان اینقدر دچار نوسان می شوند حال و روز خیلی خوبی ندارید. در این حالت نمی توانید از لذاتی که این دنیا به شما عرضه می کند بهره ببرید. هرچند حال و هوای امروزتان نمی گذارد که از تعطیلات خود لذت ببرید ولی کار زیادی برای تغییر دادن این وضعیت از دستتان بر نمی آید. فعلا بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که احساسات سرکوب شده خود را به زبان بیاورید و نگذارید بیش از این به شما فشار بیاورند. این کار می تواند راه حل مشکل شما باشد و نگرشتان را تغییر داده و شما را به ثبات احساسی رسانده و حالتان را بهتر کند. قدر دوستان و نزدیکانتان را بدانید و به آنها نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت دارند.


فـال روزانـه - Daily Omen

همه فکر می کنند که الان همه حواستان پیش کارها و وظایفتان است ولی در واقع دارید به چیزهای مهمتری رسیدگی می کنید. خوشبختانه به راحتی می توانید دیگران را از سر باز کنید تا بتوانید در تنهاییتان به خودتان و مسائل عاطفی و معنویتان بپردازید. به رویاهایتان فکر کنید و یادتان باشد شنیدن بدون گوش هایتان، دیدن بدون چشم ها و حرف زدن بدون زبان نیز ممکن است. اگر احساس کردید نیاز دارید با کسی حرف بزنید ه سراغ عشقتان بروید و حرف دل خود را با او در میان بگذارید. مطمئن باشید که او با کمال میل به حرف های شما گوش کرده و به شما در رسیدن به آرامش و داشتن احساسی بهتر کمک خواهد کرد.

سیبنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار