زن ها آرزو دارند، مردها این موارد را می دانستند
کد خبر: ۱۲۲۹۴
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
تاریخ انتشار: 2015 September 25    -    ۰۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
خوشحال کردن یک زن کار بسیار ساده‌ای است، البته به شرط اینکه آقایون حواسشان به نشانه‌ها باشد! در زیر ۲۵ چیزی را عنوان می‌کنیم که خانم‌ها آرزو دارند که کاش مردها می‌دانستند.
خوشحال کردن یک زن کار بسیار ساده‌ای است، البته به شرط اینکه آقایون حواسشان به نشانه‌ها باشد! در زیر ۲۵ چیزی را عنوان می‌کنیم که خانم‌ها آرزو دارند که کاش مردها می‌دانستند.
مردها می‌توانند شوهر، نامزد یا دوستان خیلی خوبی باشند اما تصور ما این است که آنها می‌توانند خیلی بهتر از این باشند.

عبارات آشنایی به ذهنتان می‌آید؛ «اون هیچوقت به اندازه کافی تلاش نمیکنه»، «همیشه با دوستاشه»، هیچوقت منو نمیبینه» و … ولی همانطور که خودشان می‌گویند، مردها همیشه همین هستند. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم از موضع متفاوتی وارد شده و به آقایان کمک کنیم آرزوها و توقعات خانم‌ها را بهتر درک کنند.

بااینکه این نمی‌تواند درس کاملی برای روش برخورد با خانم‌ها باشد اما لیستی از توقعات و انتظارات خانم‌ها را به شما معرفی می‌کند. از‌ آنها هوشمندانه استفاده کنید.

۱. چیزهای کوچک مهم‌اند.

بعضی مردها فکر می‌کنند اگر یکبار همسرشان را سورپرایز کنند، دیگر برای باقی عمرشان بس است. اما چرا نباید در راه برگشت به خانه شیرینی موردعلاقه‌مان را برایمان بخرید یا کتاب جدیدی که درموردش صحبت می‌کردیم را برایمان بگیرید؟ مطمئن باشید که از شما قدردانی خواهیم کرد.

۲. زحمت بکشید.

تلاش همیشه رمز کار است. زنگ بزنید تا ببینید روزمان را چطور می‌گذرانیم، یا یک کار واقعاً خاص برای سالگردمان انجام دهید. مطمئن باشید که ارزش وقت‌گذاشتنتان را داریم.

۳. اعتمادبه‌نفس جذاب است اما غرور نه.

هر دختری از مردی که اعتمادبه‌نفس دارد خوشش می‌آید. این باعث می‌شود احساس امنیت و آسودگی کنیم و هیچ‌چیز جذاب‌تر از این نیست. اما غرور؟ به هیچ عنوان برایمان قابل تحمل نیست.

۴. مردانگی نمرده است.

هرازگاهی مثل مردهای قدیم رفتار کنید. در را برایمان نگه دارید، میز شام را حساب کنید، و بگذارید جلوتر از شما وارد شویم.

۵. بچه نباشید.

درست است، ما پرستارهای خوبی هستیم. زن‌ها عاشق مراقبت کردن از مردهایشان هستند اما به محض اینکه به حالت مادر بودن برویم می‌خواهیم از آن رابطه بیرون بیاییم. بیشتر مردها قلباً مثل بچه‌ها هستند اما اگر قرار باشد کمی بیشتر از بغل کردنتان انجام دهیم (غذایتان را هم برایتان تکه‌تکه کنیم تا بخورید) مطمئناً مشکل بزرگی خواهد بود.

۶. گوش کنید و علاقه نشان دهید.

بعد از یک روز پرمشغله تنها چیزی که می‌خواهیم این است که مردمان به حرف‌هایمان گوش کند. زن‌ها عاشق حرف زدن‌اند و احساساتشان را بیرون می‌ریزند. ما به شما تکیه می‌کنیم چون اعتماد داریم که می‌توانید حالمان را بهتر کنید. پس خواهش می‌کنیم که صدای تلویزیون را قطع کنید، لیوانتان را بگذارید زمین و به ما گوش کنید.

۷. صادق باشید.

کاملاً درست است که می‌گویند صداقت بهترین سیاست است. گفتن یک دروغ کوچک شاید الان کارتان را راه بیندازد اما مطمئن شوید که زن‌ها می‌فهمند و آنوقت دیگر پشیمانی سودی ندارد. از اینها مهمتر، خیانت نکنید و درموردش دروغ نگویید. این بزدلی است.

۸. به ما اولویت دهید.

مردها لازم دارند که زمانی را با دوستانشان بگذرانند اما اینکه در اولویت سوم یک مرد قرار بگیری اصلاً برای ما جالب نیست. اگر طرفتان احساس نکند که اولویت اول زندگی شماست، مطمئن باشید که اتفاق‌های جالبی نخواهد افتاد.

۹. به مسائل جزئی توجه کنید.

همه دوست دارند مورد توجه طرف‌مقابلشان باشند. مدل موی جدید؟ لباس نو؟ چیزی بگویید تا نشانمان دهید که متوجه تغییر شده‌اید.

۱0. بی‌میلی به معاشقه دلیل وجود مشکل نیست.

خیلی وقت‌ها بی میلی ما به داشتن رابطه‌ بخاطر شما نیست. همه ما گاهی اوقات خسته‌ایم، استرس داریم یا نگرانیم. اتفاق می‌افتد دیگر، نگران نباشید و به خودتان نگیرید.

۱1. کمکمان کنید.
هیچ‌چیز آزاردهنده‌تر از یک مرد تنبل نیست. کمی در کارهای خانه، کارهای دانشگاه و کارهای روزمره کمکمان کنید. این کارها همانقدر که وظیفه ماست، وظیفه شما هم هست!

۱2. گاهی‌اوقات دوست داریم تنها باشیم.
بیشتر وقت‌ها شاید نتوانید جلو حرف زدنمان را بگیرید اما بعضی وقت‌ها هم دوست داریم تنها باشیم. اگر همسرتان به نظر آرام می‌آید و چیزی نمی‌گوید، مشکلی نیست، فقط دوست دارد کمی در خودش باشد.

۱3. عذرخواهی کردن را یاد بگیرید.
اینقدر خودخواه و خودرای نباشید. اگر تقصیر از شماست باید عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.

۱4. بعضی وقت‌ها واقعاً حس و حال بدی داریم.
مردها فکر می‌کنند زن‌ها همیشه به دنبال جلب توجه هستند اما گاهی واقعاً حس و حال خوبی نداریم. خواهش می‌کنیم، علائم قبل از عادت‌ماهیانه را فراموش نکنید. کنار آمدن با عادت ماهیانه کار چندان آسانی نیست.

۱5. به تعادل شوخ‌طبعی کنید.
بااینکه شوخ بودن بعضی وقت‌ها خیلی خوب و مفرح است اما بعضی وقت‌ها اصلاً علاقه‌ای به بذله‌گویی‌هایتان نداریم.

۱6. مراقب بهداشتتان باشید.
دندان‌هایتان را مسواک کرده‌اید؟ به خودتان عطر زده‌اید؟ اگر نکرده‌اید همین الان این کارها را انجام دهید.

۱7. خودتان را بشناسید.
اگر مردی بداند که چه می‌خواهد و از خودش مطمئن باشد، کمتر در کارهای بی‌ارزشی مثل هوس‌بازی کردن وقت می‌گذارد.

۱8. سالگرد یا روز تولدمان را فراموش نکنید.
سال ۳۶۵ روز دارد و فقط باید دو روز آن را به خاطر نگه دارید. حداقل روی گوشی همراهتان یادآور بگذارید یا در تقویمتان یادداشت کنید یا حتی اگر لازم شد از مادرتان بخواهید که به شما یادآوری کند. هر کاری که می‌کنید، این دو روز را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

19. به ما احترام بگذارید.
بعضی مردها آنقدرها که باید به طرف مقابلشان ارزش نمی‌گذارند. طوری باید او را دوست داشته باشید که انگار آخرین روزی است که او را می‌بینید، برای آنچه که هست تحسینش کنید و برای هر کاری که می‌کند از او قدردانی کنید. کمی به آن فکر کنید.

20. عشقتان را ابراز کنید
انتظار نداشته باشید که ما علم غیب داشته باشیم و از احساسات شما باخبر شویم. اگر واقعا ما را دوست دارید لطفا به زبان بیاورید و آنرا در عمل نشان دهید.

21. ما تشنه عشق و عاشقی هستیم.
هیچوقت از دختری سوال نکنید که گل می‌خواهد یا نه. مطمئناً جواب او مثبت است. معلوم است که ما گل دوست داریم، مخصوصاً اگر رز باشد به همراه شمع و شام و نوشیدنی.

22. برایمان شام درست کنید.
هیچ‌چیز جذاب‌تر از مردی نیست که بلد باشد در آشپزخانه چه بکند.

23. چیزی که از قلبتان بیرون می‌آید برایمان مهم است.
اگر تابحال به درست کردن یک هدیه جالب مثل یک کارت دست‌ساز، یک CD از منتخب آهنگ‌هایی که دوست دارید و امثال این فکر کرده‌اید ولی تصور کرده‌اید که ممکن است کار مسخره‌ای باشد، اشتباه می‌کنید! این کارها بهترین راه برای بیان احساسات قلبی‌تان است مخصوصاً اینکه مردها معمولاً مهارت چندانی برای ابراز آن ندارند. مطمئن باشید که ما عاشقش می‌شویم.

24. شما نمی‌توانید بدون ما زندگی کنید.
خیلی وقت‌ها مردها زن‌ها را نادیده می‌گیرند اما در واقعیت شما بدون ما هیچ‌چیز نیستید. چه کسی مراقبتان خواهد بود؟ چه کسی باعث می‌شود که مرد بهتری باشید؟ لطفاً بپذیرید!
شهرخبر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
15
21
صد در صد نویسنده یک خانم هست که چیزهای که خودش دوست داره نوشته ولی هیچی نه نوشه که مردهااززن چه انتظاراتی دارنکه بایدبهاون توجه بشه . البته بهتر هست این رو از یک مردبپرسن نه چیزهای که خودشون فکرمیکنن بنویسن . مثلا اینکه دوستدارنمردشونهمیشه عطر زده باشه و از این کار خوشهال میشن واقعن ترویچ سطحی نگری هست که واقعاباعث ناراحتی مردها میشه نهاینکهمعطر بودن بدهست نه ولی بامشکلاتعظیمی که ماتو جامعه باهاش رودررو هستیم واقعا جای تاسف داره که این موارد برای خانمها مهم هست و نشونمیده واقعا اتفاقات جامعه ای که توش زندگی میکنن براشون مهم نیست و فقط به همین الان و لذت بردن از لحظه فکر میکن نیمی ازمواردبالا فقط لذت بردن ازلحظه هست و این واقعا ازار دهنده هست.
پاسخ ها
علی
| |
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
نمیدونم شما مرد هستید یا خیر و ایا مجرد هستید و یا متاهل اما اگر متاهل باشید و چند وقت از ازدواج شما بگذرد متوجه میشوید که تمام جملات بالا مو به مو خود زندگی شماست !!! مثلا نمونه بدیهی ان در زندگی بنده مورد 16 هست که بنده 30 سال مسواک نزدم ولی بعد ازدواج مجبورم بزنم !
آرش
| |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
يعني خوش بو بودن بده؟ مشكلات وجود دارد ولي مرد بايد اونا رو بيرون از خونه دفن كنه و با روحيه وارد خونه بشه. هنر مرد بودن اينه وگرنه همه مي تونن مرد باشن.
khodam
| |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
چه خبره مگه ...اصلا زن می گیریم خیالمون هم راحت حوصله درد سر هم نداریم
khodam
| |
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
چه خبره مگه ...اصلا زن نمی گیریم خیالمون هم راحت حوصله درد سر هم نداریم...

نظر قبلی رو اصلاح کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
3
10
والله مردها هم فقط انتظار دارند تا خانمها فرصتی بهمان بدهند تا بتوانیم این کارها را انجام دهیم. ضمن اینکه خانمها بسیار پیجیده عمل می کنند طوریکه واقعا مردها نمی فهمند و گیج و سردرگم می شوند. هیچ چیز بهتر از روراستی و ارتباط مستقیم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
5
12
چیز دیگری لازم ندارین
حسن
|
United Kingdom
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
2
9
بیست و پنجمی ا‌ش چی‌ شد؟
خانوم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
0
5
كلا ديدگاه مردانه دوستانيكه در بالا پيغام گذاشتن جالبه. به جاي خواندن و فقط كمي فكر كردن به مطالب كه گفته شد و واقعا انتظارات زيادي نيست واقعا رويكرد جالبي دارن!!!
فقط اقايون محترم يه چيزي يادتون باشه. به ازاي حتي يكي فقط يكي از اين كارايي كه براي يك خانوم انجام بدين اون حاضر ميشه جونشو براتون بده نه ميگه سطحي نگريه نه ميگه چيز ديگه اي لازم ندارين و نه ميره دنبال بهانه جويي مثل اينكه مورد 25 كوش?
پاسخ ها
وحید
| |
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
متاسفانه من خودم بیشتر آیتم های بالا رو انجام میدادم برای همسرم و خودم باعث شدم که توقعاتش بالا بره و کلا همیشه بیشتر مطالبه میکرد از من و به مشکل خوردیم. زندگی مشترک یعنی انکه دو طرف به خواسته های هم احترام بزارن نه فقط مرد مراقب خواسته های زن باشه و دقیقا رمز موفقیت در تعادل بین خواسته های طرفینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
2
10
ازدواج بزرگترين اشتباه در وضعيت و اوضاع فعلي جامعه هستش..............
سليم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
0
4
البته روابط سالم در زندگي زناشويي مسئله اي دو طرفه است كه مي بايست رعايت گردد . متاسفانه خيلي از ماها چه زن و چه مرد مهارت زندگي كردن رو نداريم . يك نكته كه برا من تجربه شده اينه زنها تشنه محبت هستند اگر مرد غرورو كنار بذاره و خالصانه محبت كنه مطمئنا چند برابر محبت ميبينه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
2
2
بعنوان یک مرد یک خواهش از خانمها دارم، لطفا همیشه خودخواه نباشید!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار