اسیدپاش معتاد چهار نفر را مجروح کرد
کد خبر: ۱۲۲۸۴
تاریخ انتشار: 2015 September 24    -    ۰۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۰
محسن اقبالیان شامگاه چهارشنبه اظهار کرد: به دنبال آزار و اذیت فرزند معتاد یک خانواده، پدر وی تصمیم به شکایت از او در مرجع قضایی می گیرد.

وی اضافه کرد: فرد معتاد پیش از شکایت پدر در مرجع قضایی به او هشدار می دهد در صورت شکایت از وی ، بر روی او و همراهانش اسید می ریزد که این فرد معتاد پس از اطلاع از در جریان افتادن شکایت در مرجع قضایی با تهیه اسید تهدید خود را عملی می کند.

وی توضیح داد: پدر خانواده بی خبر از این موضوع پس از دریافت حکم جلب به همراه سه مامور انتظامی برای سپردن فرزند معتاد به دست قانون راهی خانه می شود که مجرم پس از روئیت ماموران به پشت بام خانه فرار کرده و از آنجا بر روی پدر و سه مامور انتظامی اسید می پاشد.

فرمانده انتظامی نهاوند بیان کرد: هر چهار مجروح به بیمارستان این شهرستان منتقل می شوند ولی به علت وخامت وضعیت یکی از ماموران، او برای ادامه درمان به بیمارستان بعثت شهر همدان منتقل می شود ولی وضعیت سوختگی سه نفر از مجروحان سطحی بوده و آنها از بیمارستان مرخص شدند.
سرهنگ اقبالیان با ذکر اینکه مجرم فاقد سابقه کیفری است اظهار کرد: اسید پاش معتاد از محل جرم متواری شده است ولی تلاش پلیس برای دستگیری آن ادامه دارد.

ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار