بیش از 10 هزار ایرانی را قتل عام کردیم
کد خبر: ۱۲۰۰۵
تاریخ انتشار: 2015 September 21    -    ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰
نامه‌های مسعود رجوی به میخاییل گورباچف که در آن به قتل‌عام بیش از ۱۰ هزار نفر از ایرانیان اقرار شده است منتشر شد. 

اخیرا از بین اسناد منتشر شده حزب کمونیست در زمان اتحاد جماهیر شوروی، نامه هایی از سوی سرکرده ناپیدای منافقین، مسعود رجوی، به میخاییل گورباچف ، رهبر حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی که از طریق سفارت شوروی در بلغارستان برای او ارسال شده بود، در دسترس قرار گرفته است. کپی نامه ها در آرشیو دانشگاه استنفورد موجود است.

سه نامه مذکور با شماره پرونده ۲۴/۱۵/۸۹ در بایگانی حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی بایگانی شده است. نامه ها که به سال ۱۹۸۵ میلادی (۱۳۶۴ شمسی) به شوروی و حزب کمونیست ارسال شده درست ۴ سال بعد از فرار رجوی به فرانسه و اردو زدن منافقین در زمین لیبرالیسم بوده است. در این نامه ها که امضای مسعود رجوی و فرهاد الفت (نماینده منافقین) را ذیل خود دارد از شوروی کمونیست کمک ۳۰۰ میلیون دلاری و هم چنین اعطای پناهندگی به تروریست های فراری منافقین از ایران درخواست شده است.

اما آن چه در این میان توجه را به خود جلب می کند اقرار صریح مسعود رجوی به قتل عام بیش از ۱۰ هزار ایرانی پس از انقلاب اسلامی است که سند بسیار محکمی در کنار اسناد دیگر برای اثبات این واقعیت تاریخی است که منافقین در ریختن خون بیش از ۱۲۰۰۰ تن از مردم کشورمان دست داشته اند. در بخشی از این نامه به قلم رجوی آمده است:«رژیم با از دست دادن بیش از ۱۰ هزار تن از مهم ترین مهره ها و کادر های خود در رویارویی با قوای مقاومت، ثبات و آینده خود را از دست داده و هم چنین به اثبات رسیده است که به هیچ وجه قادر به از بین بردن سازمان مردمی، سراسری و مسلح ما و مقاومت رو به اعتلای آن و آلترناتیو دموکراتیک ضد امپریالیستی که ما معرفی کرده ایم، نیست.»

رجوی هم چنین در جای دیگری از شرح جنایات خود برای گورباچف چنین می نویسد: «بیلان واقعی عملیات مجاهدین از سپتامبر ۸۴ تا سپتامبر ۸۵ که اسناد آن جزء به جزء منتشر شده به قرار زیراست؛

- ۳۲۰ رشته عملیات موفق در تهران، شهرستان ها و کردستان.

- ۱۵۰۰ تن کشته و زخمی از مزدوران رژیم.

- انهدام یا وارد کردن خسارت جدی به ۱۴۴۰ مرکز سرکوب و شکنجه یا مراکز تبلیغاتی و اداری دشمن.

- انفجار ۲۵۰ بمب قدرتمند تبلیغاتی در روز انتخابات فرمایشی جمهوری.

- از کار انداختن ۲۰ فروند جنگنده فانتوم و ۵۴۰ دستگاه نظامی دیگر.

و ...»

جالب آن که رجوی برای جلب نظر گورباچف به او قول می دهد که تا کنگره بعدی حزب کمونیست اتحاد شوروی (کنگره بیست و هشتمجولای ۱۹۹۰=خرداد ۶۹) هیچ اثری از رژیم «جمهوری اسلامی» در ایران نخواهیم یافت.

جام جم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر