سبدرنگارنگ عیدانه تلویزیون برای عید غدیرخم
bato-adv
کد خبر: ۱۱۹۷۵۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 August 29    -    ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «لیموترش»، «گلناز»، «برایت انار دان کرده بودم»، «قرار نبود این جوری بشه»، «بادیگارد»، «ربودن رئیس سرخ»، «کتابفروشی»، «سریع و بازنده»، «کیش و مات»، «بند باز»، «زودیاک چینی»، «هکر»، «جاسوس نیمه وقت»، «خارج از دید»، «شغل آقای برینک»، «شرلوک هولمز»، «پت و مت»، «پدینگتون ۲»، «آرتی، ماجرا آغاز می‌شود»، «هدف»، «مهره مار»، «صابر»، «سیاره پژواک»، «فرار از سیاره زمین»، «اسلاگترا»، «شین گودزیلا»، «هفت»، «فرشته‌ها با هم می‌آیند»، «یک پلیس و نصفی»، «ورود زنده‌ها ممنوع»، «فرمانروا»، «سربزنگاه»، «هرچی خدا بخواد»، «کونگ، جزیره گمشده»، «هنوز نرسیدیم»، «همسر»، «دفتر کار»، «آهسته آهسته»، «در حلقه»، «آقای هفت‌رنگ»، «پناهگاه» پنج‌شنبه و جمعه هشتم و نهم شهریورماه که مصادف با عید سعید غدیر خم است از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

جواد رضویان با «لیمو ترش» به تلویزیون برمی‌گردد

فیلم سینمایی «لیموترش» به کارگردانی جواد رضویان، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: بهروز پرستار یک پیرمرد ثروتمند به نام مظفر، مشغول به کار شود؛ و شوهر خواهر او سعی در ازدواج عمه بیوه‌اش با مظفر دارد، اما مظفر، مادر بهروز را می‌بیند و تصمیم می‌گیرد که با او ازدواج کند. این در حالیست که عموی بهروز، پس از سال‌ها از ژاپن برمی‌گردد و می‌خواهد طبق رسم خانوادگی‌شان با همسر برادر مرحومش ازدواج کند ... جواد رضویان، ارژنگ امیر فضلی، هوشنگ حریر چیان، مارال فرجاد و احمد پورمخبر در فیلم سینمایی «لیموترش» بازی کرده‌اند.

«گلناز» پنج‌شنبه به شبکه یک می‌آید

فیلم تلویزیونی «گلناز» به کارگردانی محمود معظمی، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با هنرنمایی شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردی خواهید دید: گلناز صارمی دختر بچه‌ای است که در کودکی پدر خود را از دست داده و با مادرش در ملایر زندگی می‌کند. مادرش که یک بیوه جوان است قصد دارد تا با یکی از دوستان برادر خود به‌نام حبیب آقا ازدواج کند، اما گلناز با این وصلت مخالف است، چون فکر می‌کند که مهرداد صارمی بازیگر معروف سینما پدر اوست! یک روز مهرداد صارمی در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور می‌یابد تا پاسخگوی سؤالات طرفداران خود باشد. گلناز به برنامه زنگ زده و روی آنتن زنده خود را دختر مهرداد صارمی معرفی می‌کند و از او می‌خواهد که برای دیدارش به ملایر سفر کند! پس از این تماس زندگی مهرداد صارمی بهم می‌ریزد. همسرش قهر کرده و قصد جدایی می‌کند... ‍.

ماجرای کوه‌های کردستان به روایت «برایت انار دان کرده بودم»

فیلم سینمایی «برایت انار دان کرده بودم» به کارگردانی جمیل مفاخری، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: رودخانه‌ای عمیق و پر آب از دل روستایی در کوه‌های کردستان رد می‌شود. روستاییان پلی بر روی این رودخانه ساخته‌اند که هر بار سیل این پل را با خود می‌برد و مردم روستا را دچار دردسر می‌کند. هه ورام بزرگ روستا از مردم می‌خواهد تا پولی جمع کرده و برای ساخت یک پل محکم اقدام کنند، اما روستاییان در ساخت پل مشارکت نمی‌کنند. یک روز یکی از دانش‌آموزان مدرسه هنگام عبور از روی پل نیمه خراب دچار حادثه شده و در آب می‌افتد. معلم مدرسه که شاهو نام دارد و تنها پسر هه ورام است برای نجات دانش‌آموزش به آب می‌زند. او می‌تواند پسرک را نجات دهد، اما خودش در آب‌های خروشان رودخانه غرق می‌شود و ... جلیل بثتام، فرمیسک سلیمانی و شیما ملایی در فیلم تلویزیونی «برایت انار دان کرده بودم» هنرنمایی کرده‌اند.

«به صرف شربت و شیرینی» روی آنتن شبکه دو

فیلم تلویزیونی «به صرف شربت و شیرینی» به کارگردانی هادی مقدم دوست، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. خلاصه داستان فیلم درباره امید و فیروزه است که با هم به یک تئاتر رفته‌اند به نام به صرف شربت و شیرینی، داستان تاثیرگذار آن تئاتر روی فیروزه اثری جدی می‌گذارد. فیروزه هم مانند زن و شوهر توی آن تئاتر تصمیم می‌گیرد که یک عروسی ساده و ارزان بگیرد و برای بقیه پول‌هایشان که قرار است اضافه بیاید تصمیم‌های خیرخواهانه دیگری بگیرد، اما امید که روحیاتش شبیه فیروزه نیست از این تصمیم می‌ترسد. نگرانی‌های او مواردی است مانند مورد سرزنش و ملامت دیگران قرار گرفتن. فیروزه با این تصمیم پیش می‌رود در حالی که امید سعی می‌کند او را به روش‌های مختلف از هدفش منصرف کند. اما تصمیمات خیرخواهانه فیروزه آنقدر منطقی و ضروری و به نفع خود امید است ... عباس غزالی، نفیسه روشن، عزت الله مهرآوران، فرهاد شریفی در فیلم تلویزیونی «به صرف شربت و شیرینی» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

حضور سیروس گرجستانی در «قرار نبود این جوری بشه»

فیلم تلویزیونی «قرار نبود این جوری بشه» به کارگردانی فرج آلادین، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: ارژنگ که راننده تاکسی است به طور اتفاقی با مردی که از مسافران اوست آشنا می‌شود که به ارژنگ پیشنهاد کار در شرکتش را با دستمزدی مناسب می‌دهد. اما هر روز ماجرا‌هایی برای ارژنگ پیش می‌آیند که مانع رسیدن به موقع او در شرکت می‌شوند؛ و در نهایت معلوم می‌شود که همه این ماجرا‌ها با نقشه پدر ارژنگ اتفاق می‌افتادند، زیرا او می‌خواسته تا از میزان شایستگی پسرش برای دریافت ارثی که از برادرش به ارژنگ می‌رسیده مطمئن شود. زندگی اژنگ بعد از دریافت این ارث تغییر می‌کند و ... ارژنگ امیرفضلی، سیروس گرجستانی، خسرو احمدی، امیر غفارمنش و رضا بنفشه خواه در فیلم تلویزیونی «قرار نبود این جوری بشه» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

حاتمی‌کیا با «بادیگارد» به تلویزیون می‌آید

فیلم تلویزیونی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: حاج حیدر یک محافظ شخصیت باسابقه و قدیمی است که از اوایل انقلاب همواره وظیفه محافظت از شخصیت‌های بلندپایه نظام را برعهده داشته است. در یکی از مأموریت‌هایی که حاج حیدر به همراه یکی از نمایندگان مجلس به منطقه‌ای در سیستان و بلوچستان سفر کرده، بمب‌گذاری اتفاق افتاده و نماینده مجل پس از مدتی بستری شدن در بیمارستان از دنیا می‌رود. این اتفاق، پای مأموران حراست و پیگیری را به پرونده باز می‌نماید که معتقدند حاج حیدر در حفاظت از نماینده مجلس کوتاهی کرده است. در همین حین مسئولین حاج حیدر، از او می‌خواهند حفاظت یکی از دانشمندان جوان هسته‌ای کشور را برعهده بگیرد که ... پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، پریوش نظریه، فرهاد قائمیان و شیلا خداداد در فیلم سینمایی «بادیگارد» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه دو جمعه انیمیشن پخش می‌کند

انیمیشن سینمایی «ربودن رئیس سرخ» به کارگردانی باب کلارک، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. خلاصه داستان فیلم با بازی میشل جتر و کریستوفر لوید در مورد آقا و خانم دورسِت است که زوج متمول و پولداری هستند که در یک شهر کوچک به نام سامیت زندگی می‌کنند و صاحب پسر بچه بسیار شیطان و در عین حال زیرکی به نام اندرو هستند. اندرو مانند بسیاری از بچه‌های دیگر علاقه زیادی به بازی دارد و در این راستا خواهان همراهی والدینش نیز می‌باشد، ولی آن‌ها به دلیل مشغله بسیار زیاد کاری فرصت زیادی را برای او صرف نمی‌نمایند. در همین اثنا، سَم و بیل، دو مردی که معدن متروکی را در سامیت خریداری کرده اند، تصمیم می‌گیرند با دزدیدن اندرو، از آقای دورِست اخاذی نمایند. در ابتدا آن‌ها موفق به ربودن اندرو نمی‌شوند، تا اینکه بالاخره اندرو خود موافقت می‌کند با آن‌ها راهی معدن قدیمی شود و در واقع در بازی ربودن خودش سهیم شود. با ناپدید شدن ...

ماجرای یک نماینده مجلس در «کتابفروشی»

فیلم سینمایی «کتابفروشی» به کارگردانی ایزابِل کاکسِل، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم با بازی امیلی مورتیمِر، پاتریشیا کلارکسان و بیل نای در مورد فلورانس زنی مهربان و شجاع است که تصمیم می‌گیرد در شهری کوچک، کتابفروشی باز کند. برای این کار، او قدیمی‌ترین ساختمان شهر را خریداری کرده و مشغول به کار می‌شود. وایولت ماگارت، پیرزنی ثروتمند و قدرتمند است که مایل است مالک خانه قدیمی شده و در آن مرکزی هنری راه بیندازد و وقتی با مخالفت فلورانس مواجه می‌شود، سعی می‌کند با نقشه‌ای حساب شده خانه قدیمی را از چنگ او در آورد. برادرزاده وایولت که نماینده مجلس است، لایحه مالکیت اجباری ابنیه تاریخی توسط شهرداری را در مجلس را تصویب کرده و ...

«سریع و بازنده» روایتی از مسابقات اتومبیل‌رانی

فیلم سینمایی «سریع و بازنده» به کارگردانی آدام مک کِی، جمعه نهم شهریورماه ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی ویل فِرِل، گری کول و جِین لینچ خواهیم دید: ریکی بابی فردی علاقمند به سرعت و سریع راندن است که در کودکی پدرش او و مادرش را رها کرده و ناپدید شده است. وی اکنون به عنوان عضو تیمِ سرویس اتومبیل در مسابقاتِ اتومبیل‌رانی سرعت مشغول به کار است. روزی در اثر یک اتفاق ریکی جای راننده اتومبیل را در مسابقه گرفته و نتیجه درخشانی را از خود به جای می‌گذارد. پس از آن وی تبدیل به قهرمان مسابقاتِ سرعت شده به شهرت زیادی دست پیدا می‌کند. اوضاع به همین منوال ادامه دارد تا اینکه یک راننده فرانسوی به نام ژان ژرارد وارد مسابقات شده و ریکی را شکست می‌دهد. در جریان مسابقه ماشین ریکی واژگون شده و وی دچار ضربه روحی شدیدی می‌گردد. همین حادثه او را مدتی از دور مسابقات خارج می‌کند. همسرش در اثر این اتفاق او را ترک گفته و او مجبور می‌شود به همراه دو پسرش برای ادامه زندگی نزد مادرش برود که ...

«کیش و مات» به شبکه سه می‌رود

فیلم سینمایی «کیش و مات» به کارگردانی جمشید حیدری، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این فیلم داستان جوانی به نام بهروز است که دست به هر کاری می‌زند شکست می‌‎خورد. بهروز به جای اینکه دلیل ناکامی‌هایش را بیابد، فکر می‌کند آدم بدشانسی است و، چون بدشانسی‌هایش تداوم می‌یابد، دست به خودکشی می‌زند، اما، چون تاریخ مصرف قرص‌هایی که خورده گذشته بود نجات می‌یابد. بهروز دوباره تصمیم به خودکشی می‌گیرد، ولی این بار یک رزیدنت جوان اعصاب و روان به نام پریسا او را نجات می‌دهد و برای اینکه مانع خودکشی دوباره او شود قول می‌دهد دیگر بدشانسی نیاورد و حتی یک شانس خیلی بزرگ هم در انتظارش باشد. بهروز باور می‌کند، اما تهدید می‌کند که اگر چنین نشود خود را خواهد کشت و این سرآغاز ماجرا‌های جدیدی است که ... حمید گودرزی، الناز شاکردوست و علی صادقی در فیلم سینمایی «کیش و مات» هنرنمایی کرده‌اند.

تلویزیون بندبازی در سیرک را به تصویر می‌کشد

فیلم سینمایی «بند باز» به کارگردانی رابرت زمسکیس، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی جوزف گوردون لویت، شارلوت لی‌بون و گولامی بالارگون خواهیم دید: فیلیپ پتی بندباز جوان فرانسوی از کودکی با تماشای بندبازی در یک سیرک، شیفته و عاشق این کار می‌شود. او برخلاف نظر پدرش تمام وقت و انرژی خود را صرف بندبازی می‌کند و با اجرا‌های کوچک خیابانی کسب درآمد می‌کند. تا اینکه یک روز وارد یک سیرک بزرگ می‌شود و با پاپا رودی بندباز قدیمی این سیرک آشنا می‌شود. پاپارودی قبول می‌کند که فنون حرفه‌ای این کار را آموزش دهد. فیلیپ که بلند پرواز است و دیگر از کار‌های خیابانی خسته شده است دست به یک خطرناک و بزرگ می‌زند. او با یکی از دوستانش شبانه به بالای ساختمان بلند و قدیمی نوتردام در پاریس می‌رود و به صورت غیرقانونی بین دو ساختمان آن بند بازی می‌کند. او بعد از این ماجرا ...

ساخته جکی‌چان روی آنتن می‌رود

فیلم سینمایی «زودیاک چینی» به کارگردانی جکی چان، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی جکی چان و الیور پلت فیلم آمده است: شخصی به نام رایژن هاک قصد دارد چندین شی قدیمی و قیمتی را که قبلا در قرن نوزدهم از قصری در چین دزدیده شده‌اند به سرزمین مادری برگرداند. این اشیاء ۱۲ مجسمه برنزی از حیوانات ماه‌های تقویم چینی است که قبلا به سرقت رفته. او در این راه از کمک دوستان خود بهره می‌برد. او برای پیدا کردن این مجسمه‌های برنزی به فرانسه سفر می‌کند و سعی دارد آن‌ها را از خانه‌های او در این سفر موفق به پیدا کردن ۱۱ مجسمه می‌شود، ولی دوازدهمین مجسمه را یک قاچاقچی متمول اشیاء عتیقه در اختیار دارد و ...

گروه خرابکار اینترنتی در «هکر» ظاهر می‌شوند

فیلم سینمایی «هکر» به کارگردانی آکان ساتایف، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی کالان مک اولیف و لوریان نیکلسون خواهید دید: پسر جوانی به نام الکس به همراه پدر و مادرش از اوکراین برای یک زندگی بهتر به کانادا مهاجرت می‌کنند. اما با گذشت زمان نه تنها شرایط اقتصادی آن‌ها بهتر نمی‌شود بلکه پدر شغلی پیدا نمی‌کند و مادر هم که در یک بانک مشغول به کار بوده اخراج می‌شود. خانه آن‌ها در گرو بانک است و آن‌ها نمی‌توانند اقساط عقب افتاده را بدهند و بانک می‌خواهد خانه را مصادره کند. الکس مجبور می‌شود پس‌انداز خود را که برای تحصیل در دانشگاه جمع کرده به مادرش بدهد تا شاید بتوانند برخی از اقساط را پرداخت کنند. الکس که سال‌ها برای دانشگاه پول جمع کرده حالا هیچی ندارد و باید از اول شروع کند. در همین حین الکس با سایت و یک گروه خرابکار اینترنتی به نام وب تاریک به ریاست مرد ناشناسی به نام زد آشنا می‌شود که به دنبال ضربه زدن به سیستم‌های مالی و بانکی هستند که ...

امتحان ورودی آژانس امنیتی کره در قاب «جاسوس نیمه‌وقت»

فیلم سینمایی «جاسوس نیمه وقت» به کارگردانی کیم دوک سو، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با هنرمندی هان بای دانگ و جو چانگ چن خواهیم دید: جانگ یانگ دختر جوانی است که در آرزوی کار در آژانس امنیتی را دارد. او کار‌های مختلفی انجام داده، اما هر بار در امتحان ورودی آژانس امنیتی کره مردود می‌شود. تا اینکه پس از مدتی او در یکی از شرکت‌های امنیتی به صورت موقت استخدام می‌شود. جانگ یانگ در آنجا مشغول کار می‌شود، اما پس از مدتی رییس شرکت می‌خواهد جانگ را اخراج کند که ناگهان یک شرکت کلاهبرداری موفق می‌شود از حساب شرکت پول زیادی را به‌صورت اینترنتی به سرقت ببرد.

پای یک سارق حرفه‌ای به «خارج از دید» باز شد

فیلم سینمایی «خارج از دید» به کارگردانی استیون سودربرگ، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: جک فولی سارق حرفه‌ای بعد از سرقت از بانک به دلیل روشن نشدن ماشینش دستگیر می‌شود و به زندان می‌افتد. او پس از سه بار محکومیت به جرم سرقت، برای بار چهارم به سی سال زندان محکوم می‌شود. او تصمیم به فرار می‌گیرد، اما سر بزنگاه توسط یک پلیس زن به نام کارن دستگیر و به زندان می‌افتد. جک فولی بعد از آزادی بار‌ها و بار‌ها با کارن روبرو می‌شود آن‌ها مشترکاتی با هم دارند از جمله اینکه هر دو به سینما علاقه‌مند هستند و کارن حتی به او علاقه‌مند شده است. کارن یک بار از دستگیری او صرف نظر می‌کند. اما بالاخره ... جنیفر لوپز و جورج کلونی در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«شغل آقای برینک» به شبکه چهار می‌آید

فیلم سینمایی «شغل آقای برینک» به کارگردانی ویلیام فرید کینگ، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در داستان فیلم آمده است: بعد از مدتی بدشانسی، تونی و گروهش موفق به سرقت محموله پول بانک برینک به ارزش ۳۰ هزار دلار می‌شود، اما خبری از این سرقت در روزنامه‌ها درج نمی‌شود که ...

ماجرای یک قتل مرموز در «شرلوک هولمز»

فیلم سینمایی «شرلوک هولمز» به کارگردانی گای ریچی، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه چهار می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی رابرت داونی جونیور و جودلا آمده است: شرلوک هولمز به همراه دستیارش مجرمی خطرناک به نام بلک وود را دستگیر می‌کنند. بلک وود پس از مدتی به جرم جادوگری و آدم ربایی به اعدام محکوم می‌شود. اما چیزی نمی‌گذارد که گورکن قبرستان به آن‌ها می‌گوید بلک وود زنده است. در قبر بلک وود جسد مرد دیگری قرار دارد. شرلوک از وجود بلک وود در یک انجمن سری با خبر می‌شود که تعدادی از اعضای پارلمان سلطنتی انگلستان نیز عضو این انجمن هستند. مخالفان بلک وود به طرز مرموزی کشته می‌شوند. شرلوک در نهایت پی می‌برد که بلک وود با تردستی و حقه‌های علمی از اعدام رهایی یافته و کار‌های او هیچ ارتباطی به جادوگری و قدرت فراطبیعی ندارد. بالاخره شرلوک در روزی که ...

«پت و مت» را در شبکه پنج ببینید

فیلم سینمایی «پت و مت» به کارگردانی مارک بنز، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: پت و مت برای انجام کار‌های ساده دست به خرابکاری‌های جدیدی می‌زنند که ...

ماجرا‌های یک خرابکار در «پدینگتون ۲»

فیلم سینمایی «پدینگتون ۲» به کارگردانی پائول کینگ، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی بن ویشاو، هاگ گرانت و هاگ بانیویل خواهیم دید: پدینگتون هر جایی که کار می‌کند خرابکاری می‌کند و او را اخراج می‌کنند. عاقبت در جایی کاری پیدا کرده و نمی‌خواهد کارش را از دست بدهد که متوجه یک سرقت از آنجا می‌شود و دزد را دنبال می‌کند. ولی پلیس او را به جرم دزدی می‌گیرد و ...

«آرتی، ماجرا آغاز می‌شود» در مسابقات رزمی می‌گذرد

فیلم سینمایی «آرتی، ماجرا آغاز می‌شود» به کارگردانی هانگ‌ون‌چانگ، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان با بازی ریکی هسیائو، هسیائو شان هسو و چیا چیا پنگ آمده است: مو صاحب یک ربات به نام آرتی است که یادگار پدرش است او با آرتی در مسابقات رزمی شرکت کرده و برنده شده و آرتی تمام رقیب‌های خود را از شکست داده است. از طرفی مو و خواهرش تانگ به دنبال این نیرو هستند. آن‌ها در مسیر یافتن این نیروی مرموز با قبیله‌ای به نام لوپ برخورد می‌کنند که منبع و محل این نیرو را در اختیار گرفته‌اند. تانگ توسط این قبیله ربوده شده است و شاهزاده آنجلو از مو خواسته که از حاکم درخواست سرباز نماید که بتوانند به جنگ قبیله لوپ بروند در حالی که ...

«هدف» فعالیت‌های غیرقانونی یک کارخانه را افشا می‌کند

فیلم سینمایی «هدف» به کارگردانی آپارنا سیناگ، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی نصرالدین شاه، آرشاد وارسی و ساگاریکا گاتج خواهیم دید: یک نویسنده وقتی دخترش در اثر سرطان می‌میرد با فعالیت‌های زنی روزنامه نگار به نام مایا متوجه فعالیت‌های غیرقانونی یک کارخانه می‌شود. رئیس این کارخانه فرد با نفوذی به نام پدی است که ضایعات شیمیایی کارخانه‌اش را با همکاری فرماندار در محیط‌زیست دفن می‌کند و این مواد شیمیایی با نفوذ به درون آب‌های زیرزمینی آن‌ها را آلوده کرده و باعث بیماری سرطان در کل شهر شده است. جنازه آنیرود همسر مایا پیدا می‌شود و مایا معتقد است که او توسط پدی و افرادش کشته شده، زیرا آنیرود اطلاعات مهمی از کار‌های غیر قانونی پدی پیدا کرده بود و ...

«مهره مار» به شبکه شما می‌رود

فیلم تلویزیونی «مهره مار» به کارگردانی رحیم مرادیان، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره جانقلی مرد میانسال، ولی مجردی است که خواهان دختری به نام فریبا است. اما فریبا و پدرش هیچ کدام موافقتی با او ندارند چرا که او را مردی فقیر می‌دانند. جانقلی تصمیم می‌گیرد مهره مار را پیدا کند تا شاید به این ترتیب فریبا خواهان او شود. در بیابان او به دنبال یافتن مار داخل گودالی می‌افتد و در یک بنای بسیار قدیمی صدایی از داخل کوزه‌ای می‌شنود. او با بازکردن در کوزه دو غول درون آن را آزاد می‌کند. آن دو غول می‌گویند که خدمتگذار جانقلی هستند و هرچه او بخواهد برآورده می‌کنند. جانقلی از آن‌ها می‌خواهد که فریبا خواهان او گردد و ... احمد پولادیان، مصطفی سلیمانی، حمید مرادیان و شهین چلبی در فیلم تلویزیونی «مهره مار» هنرنمایی کرده‌اند.

«صابر» روایتی از یک حج نیابتی

فیلم تلویزیونی «صابر» به کارگردانی جهانبخش سلطانی، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: صابر قرار است به نیابت از پدر مرحومش به سفرحج رود. او مردی متدین است که فرزندی معلول دارد. سارقان، کیف حاوی پول او را که برای این سفر معنوی مهیا کرده می‌ربایند. اما این پایان ماجرا نیست و این کیف هر بار به شکل تصادفی دست به دست شده تا آن که به دست زنی محتاج به نام عصمت می‌افتد، اما همسر نابینای او استفاده از محتوای کیف را گناه می‌داند و عصمت آن را به امامزاده‌ای برده و آنجا می‌گذارد که ... جهانبخش سلطانی، توران دخت مهین، مهدی باقربیگی، پوران دخت مهیمن، محمد علی میاندار، سامرند معروفی در فیلم تلویزیونی «صابر» بازی کرده‌اند.

شبکه کودک «سیاره پژواک» به استقبال عیدانه می‌رود

انیمیشن سینمایی «سیاره پژواک» به کارگردانی کمپین کیمگانیراد، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: سه مرد جوان برای نجات زمین از خطر گرم شدن، مبارزه می‌کنند. در طی مسابقه برای یک از آن‌ها اتفاقی رخ می‌دهد که باعث آشنایی او با خواهر و برادری به نام‌های نوروا و جرج می‌شود. جرج می‌تـوانـد صدای زمین را بشنود و..

«فرار از سیاره زمین» روی آنتن می‌رود

فیلم سینمایی «فرار از سیاره زمین» به کارگردانی کال برانکر، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: فضا‌نوردی به نام آسترونات اسکروچ با پاسخ دادن به درخواست کمک یک سیارۀ بیگانه و خطرناک، خود را در دامی بزرگ گرفتار می‌کند و...

«اسلاگترا»؛ ماجرای نوجوانی که وارد سرزمین حلزون‌ها می‌شود

فیلم سینمایی «اسلاگترا» به کارگردانی مایکل داودینگ و آسا فیپکه، پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: یک نوجوان به کمک دوستان جنگجوی خود وارد سرزمین حلزون‌ها می‌شوند. در این سرزمین با نیرو‌های اهریمنی روبرو می‌شوند و به مبارزه با آن‌ها می‌پردازند. در میانه راه نوجوانی به نام تد به کمک جنجگویان سرزمین حلزون‌ها می‌آید و با به دست گرفتن کنترل حلزون‌ها لشگری از آن‌ها را مجهز کرده و ...

«شین گودزیلا» به شبکه امید می‌آید

فیلم سینمایی «شین گودزیلا» به کارگردانی هیداکی آنو و شینجی هیگوچی، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. موضوع این فیلم در کشور ژاپن اتفاق می‌افتد که با پیدا شدن سر و کله یک گودزیلای غول پیکر، هرج و مرج به اوج می‌رسد و نیرو‌های پلیس می‌خواهند جلوی این موجود خطرناک را بگیرند و ...

«هفت» را از شبکه افق ببینید

فیلم سینمایی «هفت» به کارگردانی دیوید فنیچر، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: کارگاهی برای حل معمای یک سری قتل فراخوانده می‌شود. او کشف می‌کند که قتل‌ها باید کار کسی باشد که مقصودش کشتن هفت نفر بر مبنای هفت گناه کبیره است. قاتل دو نفر را که افرادی گناه کار بودند می‌کشد، اما پلیس وقتی به نفر سوم می‌رسد که او زنده است و ...

جواد عزتی با «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به تلویزیون می‌آید

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی منوچهر محمدی، جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. این فیلم درباره روابط و حل مشکلات طلبه‌ای جوان با همسرش است که وضع مالی چندان خوبی ندارد و همسرش سه قلو می‌زاید. جواد عزتی و نازنین بیاتی در فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» ایفای نقش کرده‌اند.

عیدانه شبکه نمایش؛ از «ورود زنده‌ها ممنوع» تا «آقای هفت‌رنگ»

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «یک پلیس و نصفی»، «ورود زنده‌ها ممنوع» به کارگردانی جواد مزدآبادی، «فرمانروا»، «سربزنگاه»، «هر چی خدا بخواد» به کارگردانی نوید میهن دوست و «کونگ، جزیره گمشده» پنج‌شنبه هشتم شهریورماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «هنوز نرسیدیم»، «همسر» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده، «دفتر کار»، «آهسته آهسته»، «در حلقه»، «آقای هفت رنگ» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و «پناهگاه» جمعه نهم شهریورماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

تسنیم

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
0
0
بابا اینا که بیشترش تا حالا چندبار پخش شده و خیلی تکراری شندند؟
تکلیف من که پول گشت و گذار و سفر برای خانواده ام را ندارم چه خاکی سرم بریزم؟؟ باید دو روز فقط جر و بحث کنیم و آخرش شنبه با خستگی برم سر کار؟!؟!؟!؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار