روش‌هایی برای از بین بردن حساسیت چشم به لنز
bato-adv
کد خبر: ۱۱۸۹
تاریخ انتشار: 2015 May 28    -    ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
استفاده از فیلترهای ویژه‌ی تصفیه‌ی هوا در منزل یا محیط کار در کاستن از محرک‌های محیطی موثر است، همچنین رعایت رژیم غذایی مناسب و مراجعات تخصصی به منظور تعیین نوع عوامل حساسیت‌زا به افرادی که سابقه‌ی ابتلا به آلرژی دارند توصیه می‌شود تا ملاحظات ویژه‌ای را در رژیم غذایی در نظر بگیرند.
رعایت رژیم غذایی مناسب و مراجعه به متخصص به منظور تعیین نوع عوامل حساسیت‌زا به افرادی که سابقه‌ی ابتلا به آلرژی دارند توصیه می‌شود تا ملاحظات ویژه‌ای را در نظر بگیرند.
 
دکتر محمد کی‌پور اپتومتریست گفت: برای مقابله با حساسیت‌های چشمی باید از عوامل آلرژی‌زا اجتناب کرد به خصوص در محیط‌ها و در فصل‌هایی که عوامل محرک در محیط به حداکثر می‌رسند باید در محیط‌های سرپوشیده استقرار یابند و در حین رانندگی با اتومبیل نیز پنجره‌ها باید بسته باشند. 
 
وی افزود: استفاده از فیلترهای ویژه‌ی تصفیه‌ی هوا در منزل یا محیط کار در کاستن از محرک‌های محیطی موثر است، همچنین رعایت رژیم غذایی مناسب و مراجعات تخصصی به منظور تعیین نوع عوامل حساسیت‌زا به افرادی که سابقه‌ی ابتلا به آلرژی دارند توصیه می‌شود تا ملاحظات ویژه‌ای را در رژیم غذایی در نظر بگیرند.
 
وی در پایان گفت: انجام شست و شوی منظم پلک ها و مژه ها بصورت روزانه و استفاده از شامپو بچه یا محلول‌های استریل ویژه در کاهش ریسک حساسیت‌های چشمی موثر می‌باشد. همچنین هر گونه ماده آرایشی و انواع مژه‌های مصنوعی نیز باید مورد تایید متخصصین قرار گیرد تا به حساسیت‌ها و التهابات ناحیه ملتهبه و در موارد حادتر آسیب‌های قرنیه‌ای منجر نشود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر