هشدار امشب کجای ایران سیل می آید؟
کد خبر: ۱۱۷۷۶
تاریخ انتشار: 2015 September 19    -    ۲۸ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹
 با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور طی امروز بر تداوم ناپایداری‌های همرفتی به شکل رشد ابرهای جوششی و بارش شدید باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در نیمه شمالی کشور به ویژه سواحل دریای خزر و دامنه‌های البرز و شمال شرق کشور پیش بینی می‌شود.

وی افزود: همچنین با توجه به پیش بینی‌ها احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌های محلی در استان‌های مازندران، ‌دامنه‌های البرز، قزوین، البرز، سمنان، نیمه غربی اصفهان را داریم.

این کارشناس هواشناسی ادامه داد: طی امروز به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب با توجه به نفوذ جریانات مرطوب جنوبی و امکان وقوع ناپایداری‌های محلی در استان‌های هرمزگان، کرمان و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی در استان‌های چهارمحال و بختیاری و فارس احتمال آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد.

گودرزی در پایان در خصوص وضعیت آب و هوای استان تهران بیان کرد: وضعیت آب و هوای تهران کمی ابری همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده است. بیشنیه دمای تهران 26 درجه سانتی‌گراد و کمینه آن 15 درجه سانتی‌گراد است که طی روزهای آینده افزایش دما را شاهد خواهیم بود.


باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر