هلاکت سرباز اسرائیلی با اسلحه ایرانی +عکس
کد خبر: ۱۱۶۰۶۹
تاریخ انتشار: 2018 July 24    -    ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

وزارت جنگ اسرائیل مدعی شد که یک سرباز اسرائیلی توسط یک تک تیرانداز فلسطینی هدف گلوله‌ای قرار گرفته که از یک اسلحه ساخت ایران خارج شده بود.

وزارت جنگ اسرائیل مدعی شده است: جلیقه ضدگلوله سرامیکی «آویو لوی» سرباز اسرائیلی که روز جمعه مورد هدف یک تک تیرانداز فلسطینی قرار گرفت، نتوانست مانع از ورود گلوله‌ای شود که از یک سلاح پیشرفته خارج شده بود.

هلاکت سرباز اسرائیلی با اسلحه ایرانی +عکس

رسانه «تایمز آو اسرائیل» به نقل از تلویزیون «هداشات» رژیم صهیونیستی در ادعای واهی نوشت: بررسی‌های اولیه وزارت جنگ اسرائیل نشان می‌دهد که «آویو لوی» سرباز اسرائیل روز جمعه توسط یک تک تیرانداز فلسطینی در مرز غزه مورد هدف گلوله‌ای قرار گرفت که از یک اسلحه ساخت ایران خارج شده بود.

به ادعای این رسانه، اسلحه‌ای که در این حمله مورد استفاده قرار گرفته، مدل ایرانی یک اسلحه اتریشی است.

این رسانه رژیم صهیونیستی مدعی شد: «وزارت جنگ اسرائیل از اینکه حماس سلاح‌هایی دارد که می‌تواند به جلیقه‌های ضدگلوله سرامیکی که مورد استفاده اکثر سربازان این رژیم قرار می‌گیرد، نفوذ کند، اطلاع داشته است. اما با توجه به احتمال کم استفاده از این سلاح و همچنین وزن زیاد جلیقه‌هایی که در برابر چنین گلوله‌هایی دوام می‌آورند، استفاده از جلیقه‌های پیشرفته‌تر تنها در موارد خاص انجام می‌شده است.»

نوداد

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار