تقدیم یک فیلم به ایرج کریمی
کد خبر: ۱۱۵۳۰
تاریخ انتشار: 2015 September 17    -    ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
آیین دیدار و اکران خصوصی فیلم سینمایی «ذوب شدن پادشاه» شب گذشته - سه‌شنبه 24 شهریور - در موزه سینما به یاد ایرج کریمی، کارگردان و منتقد فقید سینمای ایران برگزار شد.

هوتن زنگنه پور، کارگردان فیلم «ذوب پادشاه» قبل از نمایش فیلم خطاب به حضار گفت: امروز خوشحالم که فیلم در موزه سینما به نمایش درمی‌آید و از اینکه با حضورتان آمدید تا از این فیلم حمایت کنید، متشکرم.

وی ادامه داد: «ذوب شدن پادشاه» به بخش هنر و تجربه راه پیدا کرد، گروهی که سال‌ها نبودنش حس می‌شد و مشکلاتی که سال‌ها به دلیل نبودن این گروه حس می‌شد با آمدن گروه هنر و تجربه بین علاقمندان جدی سینما و فیلم‌های خاص از بین رفت.

زنگنه پور اضافه کرد: هنر و تجربه باعث شد تا فیلمسازانی همچون من بتوانیم نفس تماشاگر و حس مخاطبان سینما را حس کنیم.

کارگردان فیلم «ذوب شدن پادشاه» با اشاره به نقش ایرج کریمی در سینمای ایران و فقدان وی نمایش شب گذشته این فیلم را به ایرج کریمی تقدیم کرد.

در ادامه برنامه زنگنه‌پور از عوامل و بازیگران فیلم دعوت کرد تا به روی سن بیایند.

فرشید نوابی، یکی از بازیگران فیلم گفت: فیلم «ذوب شدن پادشاه» فیلمی بسیار شریف و متین است تا آنجا که سال‌ها بعد به بازی خودم در این فیلم افتخار می‌کنم.

وی با اشاره به جمع زیادی از سینماگران حرفه‌ای که در سالن حضور داشتند، گفت: امشب اساتید زیادی حضور دارند، اما برای من حضور عبدالله اسکندری و امین تارخ افتخار بسیار بزرگی است.

لیلا زارع و سینا رحمانی بازیگران فیلم و ابوالفضل لیوی مدیر تولید فیلم نیز از حضار تشکر کردند.

در این مراسم پوستر فیلم توسط سینماگران امضا شد و فیلم «ذوب شدن پادشاه» به نمایش درآمد.

در این مراسم هنرمندانی همچون امین تارخ، عبدالله اسکندری، لیلا زارع، پناه بر خدا رضایی، فرشید نوابی، هوتن زنگنه پور، حسن دادخواه، محمد حمزه‌ای، بهرنگ دزفولی زاده، سارا منجزی، امیر عابدی، میثم مزلقانی، محسن محسنی نسب حضور داشتند.

ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر