واکنش بازیگر مشهور به ادعای فتح‌الله‌زاده
کد خبر: ۱۱۴۰۵
تاریخ انتشار: 2015 September 16    -    ۲۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰
قدیمی‌ترین پرسپولیسی باشگاه بولینگ عبده می‌گوید ادعای 8تایی شدن پرسپولیس، مثل 4 استقلالی‌ها، جعلی است!
سعید راد هنرپیشه سرشناس سینمای ایران درباره باشگاه پرسپولیس و ادعای 8تایی شدن قرمزها توسط استقلال سخن گفت.

او که در باشگاه بولینگ عبده و در تیم‌های عبده، قدیمی‌ترین نفر است، می‌گوید: از سال 1343 که باشگاه بولینگ عبده افتتاح شد، بعد از شخص علی عبده و یکی از اعضای خانواده‌اش، من سومین کارت عضویت در باشگاه را داشتم. من آنجا بیلیارد بازی می‌کردم و فکر کنم هیچ کس به اندازه من با اتفاقات آن روزهای پرسپولیس آشنا نیست. وقتی ادعای دوستان استقلالی را دیدم، حسابی خندیدم چون مطمئن شدم این هم یک بلوف از سوی آقای فتح‌الله‌زاده است و مثل آن نماد 4شان، خیالی. آقای فتح‌الله زاده عادت دارند به این شوخی‌ها.

او در ادامه گفت: عبده اولین بار زمانی تیم فوتبال خرید که امتیاز پیکان را گرفت و این تیم را تبدیل کرد به پرسپولیس؛ همان تیمی که محمودخان خوردبین، صفر ایران‌پاک و بقیه، اعضایش بودند. همان تیمی که چند سال بعد استقلال را 6 تایی کرد. قبل از این و بدون این بازیکنان، اصلا عبده تیم فوتبالی نداشت که بخواهد با استقلال بازی کند. ما آنجا بولینگ و بیلیارد بازی می‌کردیم و هر کسی هم می‌آمد با من بازی کند، ناگزیر به شکست بود. تازه با دست چپم هم بازی می‌کردم و می‌بردمشان.

سعید راد از همین باشگاه بولینگ و پای میز بیلیارد بود که از سوی نادری برای بازی در نقش یک بیلیاردباز وارد سینمای ایران شد.

خبرآنلاین


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر