اندر زیان های پارازیت
کد خبر: ۱۱۰۳۱
تاریخ انتشار: 2015 September 13    -    ۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۰
 احمد آریایی نژاد در رابطه با مسئله ناباروری و اختصاص بودجه برای درمان این موضوع اظهار داشت: در صورتیکه مسئله درمان رایگان ناباروری در قالب لایحه به مجلس ارائه شود ما نیز آمادگی داریم اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی بااشاره به اینکه در زمان بودجه ریزی کارشناسان دولت و مجلس با مشورت یکدیگر می‌توانند مسئله درمان رایگان ناباروری را مورد توجه قرار دهند، افزود: البته برای موضوع افزایش جمعیت و فرزند آوری باید به مسائل دیگری همچون پیشگیری از ناباروری توجه داشت.

این نماینده مجلس ادامه داد: باید کسانی که معتقدند پارازیت‌ها بر سلامت افراد تأثیر دارد صحبت‌های خود را ارائه دهند تا این مسئله از وجوه مختلف مورد بررسی قرار گیرد. برخی نیت آنها از اینکه ادعا دارند پارازیت بر سلامت افراد تاثیر دارد، سلامتی مردم و برخی مسائل دیگر و برخی مسائل دیگر است.

آریایی نژاد با اشاره به اینکه کمیسیون بهداشت مجلس دو بار طی دو سال اخیر بحث پارازیت‌های را بررسی کرد ولی اثبات نشد که پارازیت‌های مضر است، تأکید کرد: با این وجود اگر کسانی مدعی باشند که پارازیت‌ها بر سلامت افراد تأثیر گذاشته و یا باعث سقط جنین و ناباروری می‌شود بارها و بارها حاضریم این موضوع را بررسی کنیم تا مسئله رفع شود.

وی در پایان تصریح کرد: مساله تاثیر پارازیت بر سلامتی باید بدون غرض ورزی بررسی و اقدام کارشناسی در مورد آن انجام شود.

افکار خبر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر