پیک اوج ترافیک در معابر تهران در چه ساعاتی است؟
کد خبر: ۱۱۰۲۳۶
تاریخ انتشار: 2018 May 26    -    ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور پایتخت از حضور حداکثری ماموران به صورت ویژه در معابر خبر داد و گفت: از ساعت ۱۶:۰۰-۱۵:۳۰ تا یک ساعت قبل از افطار، اوج ترافیک را در معابر داخی و بزرگراهی تهران شاهد هستیم.

سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت در گفتگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه‌ها و معابر داخلی شهر تهران، اظهار داشت: با توجه به ماه مبارک رمضان ترافیک صبحگاهی در معابر داخلی زودتر تخلیه می‌شود؛ در حال حاضر در معابر داخلی و بزرگراهی پایتخت وضعیت عادی ترافیکی وجود دارد.

وی، بازه زمانی ۱۶:۰۰-۱۵:۳۰ تا یک ساعت قبل از افطار را اوج ترافیک در معابر داخی و بزرگراهی تهران اعلام و تصریح کرد: در زمان بعد از افطار نیز شاهد افزایش حجم تردد در معابر هستیم.

این مقام ارشد پلیس راهور تهران بزرگ به تمهیدات این پلیس برای تسهیل در تردد و همچنین مدیریت وضعیت ترافیکی اشاره و اعلام کرد: ماموران پلیس راهور پایتخت به صورت ویژه در معابر حضور دارند؛ حتی در زمان افطار نیز از حضور آن‌ها کاسته نشده و تا عادی شدن بار ترافیک در معابر به ماموریت خود ادامه خواهند داد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت اعلام کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی فاتب تا ساعت یک بامداد نیز برای نیروهایش شیفت کاری پیش‌بینی کرده است و ماموران، معابر داخلی و بزرگراهی بخصوص محور‌های شمالی شهر همچون خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شریعتی و شهرداری را پوشش کامل می‌دهند.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت نیز رصد ویژه معابر را به صورت پایش تصویری در دستور کار دارد تا اگر مساله ترافیکی خاصی به وقوع بپیوندند، بتواند در لحظه آن را مدیریت و مرتفع سازد.

فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار