قهرمانی آسیا در انحصار پاراتکواندوکاران ایرانی
کد خبر: ۱۱۰۱۰۶
تاریخ انتشار: 2018 May 25    -    ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹

در پایان چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا، تیم‌ملی کشورمان با کسب ۶ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز توانست برای چهارمین بار مقتدرانه بر سکوی قهرمانی قاره کهن بایستد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا امروز (پنجشنبه – ۳ خردادماه) با حضور ۱۲۰ هوگوپوش از ۲۸ کشور به میزبانی شهر «هوشیمینه» ویتنام برگزار شد.

تیم ملی تکواندو کشورمان با ۶ مدال طلای مهدی پوررهنما، حامد حق‌شناس، سعید صادقیان‌پور، احمد نریمانی، مهدی بهرامی آذر و مهتاب نبوی، یک نقره اصغر عزیزی دو برنز محمدرضا شعبانی و مهتاب نبوی مقتدرانه توانست عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به نام خود ثبت نماید.

ازبکستان نایب قهرمان شد و مغلوستان نیز بر سکوی سومی ایستاد.

با توجه به اینکه در وزن بهرامی آذر و مهتاب نبوی تعداد شرکت کننده‌ها به حد نصاب نرسید، این دو هوگوپوش در کلاس بالاتر نیز مبارزه کردند، اما در کلاس خود نیز مدال طلا کسب کردند.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴)، اصغر عزیزی در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۴)، حامد حق‌شناس در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۴)، سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲)، محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲)، احمد نریمانی در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲)، مهدی بهرامی آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳)، علیرضا بخت در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) و مهدی کردلو در وزن ۷۵- کیلوگرم هوگوپوشان کشورمان در بخش مردان بودند و مهتاب نبوی در وزن ۴۹- کیلوگرم (K۴۱) نیز به عنوان نخستین نماینده زنان در این رویداد به رقابت پرداخت.

گفتنی است؛ هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی است. مسعود لشکری نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

میزان

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار