۷ پیکر قابل شناسایی جانباختگان ATR پیدا شد
کد خبر: ۱۱۰۰۸۸
تاریخ انتشار: 2018 May 25    -    ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۶
معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷ پیکر قابل شناسایی از جانباختگان هواپیمای ATR تهران-یاسوج در ارتفاعات دنا پیدا شد.
 
عزیز فیلی اظهار داشت: امدادگران جمعیت هلال‌احمر موفق شدند ۷ پیکر قابل شناسایی از جانباختگان ATR در ارتفاعات دنا را پیدا کنند که با حتمال زیاد فردا به پزشکی قانونی منتقل می‌شوند.

وی در پاسخ به این سوالی که آیا پیکر‌های پیدا شده کامل و سالم بوده‌اند؟ افزود: پیکر‌های پیدا شده کامل و سالم نبوده بلکه با توجه به مدارک کشف شده در لباس آنان قابل شناسایی هستند.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۵۰ امدادگر جمعیت هلال‌احمر و هیئت کوهنوردی شهرستان دنا عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان هواپیمای تهران-یاسوج را به صورت شب‌مانی انجام می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ۲۹ بهمن‌ماه ۹۶ هواپیمای تهران-یاسوج در ارتفاعات دنا سقوط کرد که به دلیل شرایط جوی و سخت‌گذر بودن محل سقوط و بارش بیش از ۴ متر برف هنوز پایان عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان اعلام نشده و همچنان ادامه دارد. تاکنون بیش از ۲۲۰ بافت انسانی مجزا به پزشکی قانونی منتقل شده که جسد ۲۱ نفر تحویل خانواده‌ها شده است و به احتمال زیاد بعد از انتقال بقایای پیدا شده تعداد اجساد تحویلی افزایش یابد.

تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار