واکنش یک تبرئه شده پس از تحمل ۲۷ سال زندان!/ عکس
کد خبر: ۱۱۰۰۰۰
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2018 May 24    -    ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
۲۷ سال پیش در ۱۳ آگوست سال ۱۹۹۱ میلادی دو مأمور پلیس به نام های رونالد نیچر و رابرت کروسون در ماشین پلیس نشسته بودند که دو نفر به سمت آنها شلیک کردند. بنا به گزارش پلیس این دو نفر قصد سرقت از ماشین پلیس را داشتند. نیچر بر با اصابت پنج گلوله و بر اثر شدت جراحات از دنیا رفت و کروسون نجات یافت.

 واکنش یک تبرئه شده پس از تحمل  ۲۷ سال زندان!

گریه های یک تبرئه شده پس از تحمل  ۲۷ سال زندان!اختصاصی «تابناک با تو»؛ سالن یکی از دادگاه های آمریکا لحظات تاثیرگذاری را شاهد بود؛ وقتی قاضی متهم را پس از ۲۷ سال گذراندن عمر در پشت میله های زندان به اتهام قتل مأمور پلیس بیگناه شناخت. «جان» پس از خوانده شدن حکم بیگناهی به شدت گریست. او وکیل خود را در صحنه ای عاطفی به آغوش کشید و به قاضی نزدیک شد و به نشانه ی تشکر دستان او را به گرمی فشرد. جان گفت: "بیست وهفت سال گذشت و من برای زندگی و اثبات بی گناهی ام جنگیدم...من مستحق هیچ کدام از چیزهایی که در این سالها بر من گذشت نبودم. من بیگناه و شریف هستم و همیشه بیگناه بودم". او گفت: "مردی را به اشتباه مجرم شناختید و در زندان انداختید اما گناهکار اصلی هنوز آزاد است".

واکنش یک تبرئه شده پس از تحمل  ۲۷ سال زندان!

۲۷ سال پیش در ۱۳ آگوست سال ۱۹۹۱ میلادی دو مأمور پلیس به نام های رونالد نیچر و رابرت کروسون در ماشین پلیس نشسته بودند که دو نفر به سمت آنها شلیک کردند. بنا به گزارش پلیس این دو نفر قصد سرقت از ماشین پلیس را داشتند. نیچر  با اصابت پنج گلوله و بر اثر شدت جراحات از دنیا رفت و کروسون نجات یافت. پلیس براساس معلوماتی که منبع آن ناشناس و مجهول بود "جان بون" که آن زمان ۱۴ سال داشت و همدست فرضی او روزین هارگروف را در این ماجرا گناهکار شناخت. کروسون افسر پلیس تنها شاهد ماجرا بود و عکس این دو را از میان مجموعه ای از عکس ها انتخاب کرد و رأی دادگاه فقط با گذشت یک روز از محاکمه صادر شد. به تازگی قاضی خانم شاندینا سیمپسون, جان بون را از اتهام قتل مأمور پلیس تبرئه کرده و او را بیگناه شناخته است.

واکنش یک تبرئه شده پس از تحمل  ۲۷ سال زندان!

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
0
0
فقط بخاطر رنگ پوستش...
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
1
0
چه فایده داره الان! رندگیشو نابود کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
0
2
اگه ایران بود چه بلایی تا الان سرش اومده بود ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
0
1
احتمالا چندین میلیون دلار بعنوان غرامت از دولت دریافت خواهد کرد.
اسماعیل
|
Netherlands
|
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
0
3
البته به معنی این نیست که او قتل را انجام نداده است. بلکه بعد از 27 سال او خواستار اعاده دادرسی بدون هیئت ژوری شده است چونکه یک قاضی مهربان زن مسوول رسیدگی به پرونده بود. این قاضی هم گفت چونکه تنها یک شاهد و آن هم یک پلیس موجب محکوم شدن این فرد شده است، 100% مطمئن نیست که او قتل را انجام داده باشد به همین خاطر چون 27 سال در زندان بود آزادش کرد. اگر یک قاضی و یا هیات ژوری یک درصد هم شک داشته باشند باید محکوم را آزاد کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار