امکان خرید و فروش فیش حج امسال وجود دارد؟
کد خبر: ۱۰۸۵۳۰
تاریخ انتشار: 2018 May 09    -    ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت اظهار کرد: ثبت نام زائران حج ۹۷ اوایل اردیبهشت ماه سال جاری پایان یافت.

وی در ادامه تصریح کرد: در صورتی که برخی از افرادی که ثبت نام نهایی خود برای حج ۹۷ را انجام داده‌اند طی روز‌های اخیر از اعزام به حج انصراف دهند، کسانی در اولویت قرار می‌گیرند که تاریخ فیش آن‌ها به تاریخ تعیین شده در ثبت نام اولیه که پیش از این اعلام شده بود، نزدیک‌تر است.

رئیس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: ادعای برخی افراد مبنی بر اینکه هنوز امکان نقل و انتقال فیش حج ۹۷ در این روز‌ها وجود دارد، صحت ندارد.

نقل و انتقال فیش حج محدودیتی ندارد

محمدی با بیان اینکه نقل و انتقال فیش حج محدودیتی ندارد، گفت: امکان نقل و انتقال فیش حج برای سایر افراد نیز تا پیش از انجام ثبت نام در کاروان‌ها و همچنین پیش از انجام معاینات پزشکی در تاریخ اعلام شده میسر خواهد بود.

وی با بیان اینکه ممکن است برخی از افراد بخواهند با طرح ادعای نقل و انتقال فیش حج ۹۷ تخلف کنند، افزود: مردم باید هر گونه پیگیری نقل و انتقال فیش حج را از دفاتر مجاز سازمان حج و زیارت دنبال کنند.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه تصریح کرد: حتی اگر کسی فیش دارای اولویت برای حج ۹۷ داشته باشد و بخواهد جایگزین موارد انصرافی شود، باید این موضوع را از دفاتر مجاز پیگیری کند.

محمدی یادآور شد: با پایان یافتن ثبت نام دارندگان فیش‌های حج با اولویت‌های تعیین شده در کاروان‌های حج و زیارت، کلاس‌های آموزشی حجاج از روز‌های گذشته آغاز شده است.

باشگاه خبرنگاران

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار