آیفون 7 نازک‌ترین آیفون تولید شده توسط اپل خواهد بود
کد خبر: ۱۰۳۰۱
تاریخ انتشار: 2015 September 07    -    ۱۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۰
اپل قصد دارد تا در 18 شهریورماه با برگزاری یک رویداد رسمی، از آیفون‌های 6S و 6S پلاس رونمایی کند.
شاید تعجب کنید که چرا باید مقاله‌ای در مورد آیفون 7 اپل را حالا بخوانید در حالی که هنوز آیفون 6S هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده و حتی هنوز یک سال کامل به معرفی نسخه 7 گوشی‌هوشمند محبوب اپل مانده است؟ در ادامه با ما باشید تا علت آن را متوجه شوید.

دلیل این مسئله این است که یکی از تحلیلگران خوب و با سابقه شرکت اپل در جمع سرمایه‌گذاران اعلام کرده که آیفون 7 با ضخامتی بین 6 تا 6.5 میلی‌متر، احتمالاً باریک‌ترین آیفونی باشد که تاکنون توسط اپل ساخته شده است.

این پیش‌بینی را مینگ‌چی‌کو تحلیل‌گر موسسه KGI Securities انجام داده و گفته که آیفون 7 ضخامتی به اندازه آیپد ایر 2 و آیپادتاچ خواهد داشت که هر دوی این دستگاه‌ها، 6.1 میلی‌متر ضخامت دارند.

در حال حاضر آیفون 6، ضخامت 6.9 میلی‌متری‌ دارد و این در حالی است که آیفون جدید اپل با توجه به استفاده این شرکت از آلومینیوم سری 7000 در بدنه آن، انتظار می‌رود ضخامتی بیش از 7 میلی‌متر داشته باشد.

بر همین اساس و آنچه که در مورد بدنه آیفون جدید در گزارشات گذشته شنیده‌ایم و از طرف دیگر زمان زیادی هم تا رونمایی اپل از آیفون 7 مانده است، پیش‌بینی این تحلیل‌‌گر تا حدودی در هاله‌ای از ابهام است.

فارنت

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر