آقای بازیگر: حرکت لیلا حاتمی پز روشن‌فکری بود
کد خبر: ۱۰۲۴۷۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 March 06    -    ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰

بازیگر سریال شهرزاد گفت: صحبت‌های بازیگر خانم سینما در جشنواره فیلم برلین بیشتر یک نوع فیگور و پز روشن فکرانه بود که اگر ما آن را نداشته باشیم بسیار بهتر است.

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص اظهار نظر "لیلا حاتمی" در حاشیه "جشنواره فیلم برلین" گفت: من احساس می‌کنم که ما نباید جو گیر شویم. برخی بازیگران برخی جا‌ها جوگیر می‌شوند و اظهار نظراتی می‌کنند که شاید نظر شخصی خودشان هم نباشد و تحت تاثیر شرایط آن را بر زبان می‌آورند.

وی با نقد دخالت برخی افراد غیر متخصص در امر سیاست افزود: از نظر من سیاست باید بر عهده سیاست مدار باشد. مگر به عنوان مثال مقامات عالی کشوری در مورد بازی من نظر می‌دهند که من بخواهم درباره اقدامات و تصمیمات آن‌ها نظر بدهم؟.

وی ناآشنایی با مسائل منطقه و چشم بسته حرف زدن را دلیل برخی نظرات نادرست خواند و تاکید کرد: متاسفانه برخی افراد به شدت جوگیر شده و بنا بر احساسات حرف‌هایی را می‌زنند که بعداً از گفتن آن‌ها پشیمان می‌شوند. وقتی من نمی‌دانم امریکا در منطقه چه بلا‌هایی را به وجود آورده با چه منطقی شرایط را قضاوت می‌کنم؟.

بازیگر سریال "شب دهم" با تاکید بر مطالعه تاریخ ایران و مشاهده نقش غرب در مشکلات داخلی اضافه کرد: بهتر است که این دوستان به جای اظهار نظر‌های جنجالی کمی تاریخ را مطالعه کنند و ببینند که کشور‌های غربی مثل امریکا و انگلیس چه بر سر این مردم در آورده اند. مطمئن باشید که هیچ کدام از این کشور‌ها دلسوز ما نیستند. آن‌ها صرفاً هر کاری را برای منافع خودشان انجام می‌دهند پس چرا وقتی نوبت به منافع ملی ما می‌شود این هدف بد می‌شود.

وی با اشاره به قبول اشتباه توسط افراد بعد از ارتکاب آن ادامه داد: من و امثال من نمی‌توانیم و تخصص این را نداریم که در مورد مسائل سیاسی اظهار نظر کنیم. صحبت‌های بازیگر خانم سینما در جشنواره فیلم برلین بیشتر یک نوع فیگور و پز روشن فکرانه بود که اگر ما آن را نداشته باشیم بسیار بهتر است. این را هم بگویم که ممکن است هر فردی اشتباه کند و مهم آن است که بعد از آن اشتباه آن را بپذیریم و ادامه ندهیم.

فلاحی پور مطرح کردن برخی مشکلات توسط افراد در مجامع جهانی را اشتباهی بزرگ خواند و خاطرنشان کرد: شما به کشور‌های غربی نگاه کنید. آنجا اگر مشکلی ایجاد شود داخل کشور برطرف می‌شود، اما متاسفانه در ایران برخی افراد این طور نیستند. منطقی آن است که اگر مشکلی در کشور پیش می‌آید آن مشکل را در بین خودمان حل کنیم.

میزان

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
0
0
حداقل اینقدرشهامت داشته باش و بگو خانم لیلا حاتمی نظر شخصی خودش را گفته نا اینکه بگی شاید نظر شخصی خودشان هم نباشد و تحت تاثیر شرایط آن را بر زبان می‌آورند. آخه شماها تاچه حدحقیرهستید؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار