تصاویری از انفجار انبار کپسول های گاز مایع در پردیس
کد خبر: ۱۰۲۴۵۲
تاریخ انتشار: 2018 March 06    -    ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰

آتش‌سوزی و انفجار انبار کپسول‌های گاز مایع در محل ورودی خرمدشت منجر به سوختن500 کپسول گاز مایع شد.

به نقل از روابط عمومی آتش نشانی شهرستان پردیس، در ساعت 16 امروزآتش‌سوزی انبار نگهداری کپسول‌های گاز مایع در محل ورودی خرمدشت به واحدهای آتش‌نشانی 125 اطلاع داده شد و بلافاصله سه اکیپ از ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرداری پردیس به محل اعزام شدند.

براساس این گزارش سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس از ایستگاه‌های اصلی و فرعی شهر پردیس و ایستگاه آتش‌نشانی خرمدشت بلافاصله اقدام به اطفای حریق کردند، با توجه به‌ شدت حادثه، انفجارهای متعدد و خطرناک بودن محل در ابتدا نزدیک شدن به این محل که در کنار جاده قدیم بود، امکان‌پذیر نبود اما با احتیاط و رعایت نکات ایمنی مهار آتش آغاز شد.

تصاویری از انفجار انبار کپسول های گاز مایع در پردیس

500 کپسول گاز مایع بی توجه به نکات ایمنی روی هم گذاشته شده بودند و با نشت گاز از یکی از کپسول‌ها آتش به دیگر کپسول‌ها نیز سرایت کرد و باعث انفجارهای پی‌درپی شد.

2مسیر جاده قدیم به سمت بومهن و به سمت تهران به‌طور موقت مسدود شد، این انسداد حدود 15 دقیقه طول کشید تا انفجارهای کپسول‌های گاز مایع مشکل و حادثه‌ای را برای خودروهای عبوری به وجود نیاورد.

اطفای حریق این محل یک ساعت ادامه داشت و پس از مهار آتش این کپسول‌ها در مجاورت محل با خاک پوشانده شدند، این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشت و دلایل حادثه توسط کارشناسان بررسی و اعلام خواهد شد.

ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار