مامور راهور قلابی دستگیر شد
کد خبر: ۱۰۲۴۲۱
تاریخ انتشار: 2018 March 05    -    ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۸

مامور راهور قلابی که از رانندگان اخاذی می کرد دستگیر شد.

در نشست خبری رئیس پلیس پایتخت، وی عنوان کرد: در شش ماهه گذشته ۵ نفر را که در قالب ماموران راهنمایی و رانندگی اقدام به اخاذی می کردند را دستگیر کردیم.

وی گفت: آخرین نمونه آن امروز دستگیر شده است. این افراد در پوشش ماموران نیروی انتظامی از مردم اخاذی می کردند از مردم می خواهیم در مواجهه با ماموران کارت شناسایی از آنها مطالبه کنند.

فردی مذکور در پوشش مامور پلیس راهنمایی و رانندگی در خیابان‌های نواب و جمهوری از شهروندان اخاذی می‌کرد، به دام پلیس افتاد.

با تماس‌های مردمی با سامانه ۱۹۷ و ذکر این مطلب که یک نفر با مشخصات معلوم در محدوده خیابان نواب و جمهوری به عنوان مامور پلیس راهنمایی و رانندگی از افرادی که بدون داشتن طرح وارد محدوده می‌شدند و یا جرائم دیگر را انجام می‌دادند اخاذی می‌کرد شناسایی این فرد در دستور کار ماموران بازرسی پلیس راهور قرار گرفت.

بعد از اعزام ماموران به محل مورد نظر و بررسی موضوع فرد مورد نظر که به لباس راهور و درجه سروانی در آن محدوده در حال فعالیت بود توسط پلیس دستگیر می‌شود.

متهم در پاسخ به سؤال خبرنگاران گفت: لباس پلیس را به قیمت ۶۰ هزار تومان خریداری کرده و بیسیم اش نیز تقلبی است.

مامورنما بیشترین پولی را که در این بازه زمانی از مردم کلاهبرداری کرده ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور با اعلام این مطلب که هم اکنون تعداد شکات ۸ تا ۹ نفر هستند اعلام کرد این فرد برای بررسی و تحقیقات بیشتر در اختیار دستگاه قضایی قرار خواهد گرفت.

این مرکز به افرادی که اعتراض در خصوص خلافی خودرو دارند اعلام کرد که می‌توانند با مراجعه به هیأت‌های رسیدگی پاسخ شکایت خود را دریافت کنند؛ همچنین آموزشگاه‌های راهنمایی و رانندگی در خصوص گواهینامه به صورت شفاف عمل می‌کنند بنابراین نیازی نیست که شهروندان در این امور و برای تسهیل کار خود به افرادی مراجعه کنند که کاری جز شیادی و کلاهبرداری ندارند.

مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار