اگر نامزدتان واقعا به شما علاقه نداشت!
کد خبر: ۱۰۲۱۵
تاریخ انتشار: 2015 September 06    -    ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۰
اگر نامزدتان واقعا به شما علاقه ندارد

اگر واضح باشد نامزدتان واقعا آنقدرها به شما علاقه‌مند نیست بهتر است راه خود را از او جدا كنید. اهمیتی ندارد كه تا چه اندازه جذب او شده‌اید. آنچه مهم است این است كه او واقعا به شما علاقه‌ای ندارد و به خاطر برخی مسائل با شما مانده است. اگر مجبور باشید دائما در پی او باشید به این دلیل كه شما او را خیلی بیشتر از آنچه او شما را دوست دارد دوست می‌دارید، مطمئن باشید در آینده دچار رابطه غم‌انگیزی خواهید شد. شما نمی‌توانید احساس او را تغییر دهید. پس بگذارید همانگونه كه هست باقی بماند و كسی را پیدا كنید كه به اندازه شما دوست‌تان داشته باشد.

وقتی كه با او هستید از خودتان خوش‌تان نمی‌آید

اگر به نامزدتان، خانواده او یا حتی دوستان و محیط اطراف او واكنش منفی دارید، این نشان‌دهنده این است كه در طولانی مدت رابطه خوبی با او نخواهید داشت. این نشانه آن است كه شخصیت شما با محیط پیرامون او سازگار نیست. این رابطه شما را عصبی یا منقلب خواهد كرد و گاهی هر2 به سراغ‌تان می‌آید و در نهایت منقلب شده و از خود متنفر می‌شوید! افرادی كه به‌هم نزدیك هستند گاهی تمایل دارند در طولانی مدت یكدیگر را تحلیل برند.(البته تنها زمانی كه رابطه‌شان به كیفیت نامطلوبی برسد) یادتان باشد چسبیدن به یك شخص بی‌اخلاق سرانجام شما را بی‌اخلاق می‌كند و حفظ رابطه با یك شخصیت بسیار منفعت‌طلب عاقبت شما را به همان بدی خواهد كرد. یعنی واقعا می‌خواهید آن چیزی شوید كه از آن متنفرید. و سپس به خاطر آن از خودتان متنفر باشید؟ پس همین حالا این رابطه را قطع كنید.

بیش از یك بار شما را فریب داده باشد

اگر نامزدتان بیش از یك بار شما را گول زده است می‌توان تضمین داد كه دوباره هم این كار را می‌كند. این قسمتی از شخصیت اوست. سعی نكنید او را اصلاح كنید. به‌جای آن سعی كنید برای ایجاد یك رابطه قوی با كسی كه ارزش آن‌ را دارد وقت صرف كنید. همیشه می‌توان یك اشتباه را بخشید اما اشتباهی كه همیشه تكرار شود را نه. . .

نامزدتان از مدت‌ها پیش دارای مشكل شخصیتی است

نمی‌توانم واقعا با كلمات به اندازه كافی بر این موضوع تاكید كنم. از آنهایی كه دارای مشكل شخصیتی مزمن هستند دوری كنید. آن‌ها تمام انرژی شما را خواهند گرفت و زندگی‌تان پر از نمایش درام خواهد شد! اصلا بهتر است این رابطه را شروع نكنید.

نامزدتان شما را از دوستانش دور نگه می‌دارد

اگر نامزدتان نخواهد شما با دوستان و خانواده او رابطه داشته باشید، باید علت آن ‌را واقعا از خودتان جویا شوید. در 90 درصد مواقع این نشانه خطر بزرگی است. رابطه شما و نامزدتان باید در حد تمام اعضای خانواده و دوستان باشد چرا كه انسان‌ها به معاشرت نیاز دارند و در ضمن در این معاشرت‌هاست كه شما نامزدتان را بهتر خواهید شناخت.

اگر به یكدیگر احترام نمی‌گذارید

از آنجایی كه یك رابطه خوب به میزان زیادی احترام عاشقانه نیاز دارد، اگر به یكدیگر احترام نگذارید این رابطه ادامه پیدا نمی‌كند. اگر نامزدتان شما را تحقیر می‌كند زمان آن فرا رسیده او را ترك كنید و اگر شما فكر می‌كنید از نامزدتان بهتر هستید نیاز دارید تا ذهن خود را بهتر مورد بررسی قرار دهید یا از او جدا شوید. تنها رابطه‌ای سالم و انسانی است كه در آن 2 طرف ارتباط در یك سطح باشند.

همه به شما می‌گویند كه با او قطع رابطه كنید

معمولا دوستان و خانواده واقع بین‌تر از شما هستند چون كمتر درگیر مسائل عاطفی هستند بنابراین اگر همه به شما می‌گویند از نامزدتان جدا شوید، زمان آن فرا رسیده به‌علت آن فكر كنید. فرصت‌ها بسیارند و احتمالا حق با آن‌هاست.

وقتی می‌خواهید به خواستگار دیگری فكر كنید

اگر خواستگار جدیدی دارید كه فكر می‌كنید برای شما بهتر است با خودتان صادق باشید و نامزدتان را ترك كنید. سعی نكنید كسی را دست بیندازید. این یك واقعیت است كه شما او را به اندازه كافی دوست ندارید. اگر نامزدتان هم بخواهد به فرد دیگری فكر كند بدانید كه بهتر است این رابطه را قطع كنید. اگر هم خواستید به خواستگار جدیدتان فكر كنید حتما به نفر قبلی اطلاع بدهید و احساس او را هم درنظر بگیرید و به او بگویید به فكر زندگی خودش باشد چرا كه بیش از این با او نخواهید ماند.

شفاآنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر