تمهیدات ترافیکی پلیس برای شهرآورد تهران
کد خبر: ۱۰۱۹۰۷
تاریخ انتشار: 2018 February 28    -    ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس را تشریح کرد.

سرهنگ حسن عابدی در خصوص تمهیدات ترافیکی پلیس پایتخت برای شهرآورد تهران اظهار کرد: با توجه برگزاری مسابقه فردا بین دو تیم استقلال و پرسپولیس و مصادف شدن این دیدار با روز پنجشنبه و بار خروجی شهر تهران در عصر فردا، احتمالاً شاهد درگیر شدن بار ترافیکی خروجی در غرب پایتخت با بار ترافیکی ورود تماشاگران به استادیوم آزادی هستیم.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: به دنبال برگزاری این دیدار، همکاران ما از صبح فردا در آماده باش خواهند بود و تمام مسیر‌های منتهی به استادیوم آزادی و بزرگراه تهران کرج را تحت پوشش ترافیکی خود خواهند داشت.

وی با بیان اینکه احتمالاً محدودیت‌های مقطعی در برخی معابر حاشیه‌ای اعمال شود گفت: با توجه به ظرفیت محدود پارکینگ‌های استادیوم آزادی از تماشاگرانی که قصد دارند دیدار این دو تیم پرطرفدار را از نزدیک مشاهده کنند تقاضا داریم حتی المقدور از وسائل حمل و نقل عمومی برای تردد به سمت استادیوم آزادی استفاده کنند.

عابدی ادامه داد: همچنین بر اساس ابلاغ صورت گرفته به همکارانمان، توقف هرگونه وسائل نقلیه در رینگ اصلی حاشیه استادیوم آزادی ممنوع بوده و همکاران ما در صورت مواجهه با چنین مواردی، خودرو‌های پارک شده را به پارکینگ منتقل خواهند کرد.

وی گفت: علاوه بر این لازم است تا موتورسواران نیز قوانین رانندگی را رعایت کرده چراکه همکاران ما حتماً تخلفات آن را رصد خواهند کرد.

به گفته جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، نیرو‌های پلیس تا پایان تخلیه استادیوم آزادی از تماشاگران این دیدار، در معابر حاشیه استادیوم آزادی حضور خواهند داشت.

تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار