قتل پیرمرد نگهبان برای سرقت
کد خبر: ۱۰۱۹۰۴
تاریخ انتشار: 2018 February 28    -    ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان فردی که با همراهی شخصی دیگر پیرمرد ۶۷ ساله‌ای را به قتل رسانده و متواری شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
 
سردار "خلیل واعظی" گفت: نیمه‌های شب ۲۴ دی ماه دونفر به قصد سرقت وارد شرکتی در محله" تنگک بوشهر "می شوند. سارقان پس از درگیری با نگهبان ۶۷ ساله شرکت به هویت" ب، ن. "با ضربات متعدد چوب و چاقو وی را به قتل رسانده پس از سرقت مقداری وجه نقد و خودرو مقتول از پارکینگ شرکت متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت:با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و افسران کشف جرم تحقیقات میدانی و اقدامات ویژه پلیسی در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: از آنجا که متهمان هیچ گونه ردی از خود در محل حادثه بجا نگذاشته بودند کارآگاهان پلیس با تعریف فرضیه‌های متعدد موفق شدند نشانه‌هایی از عاملان حادثه را جمع آوری کنند.

به گفته این مقام ارشد پلیس روز گذشته در خروجی شهر بوشهر کارآگاهان به فردی که احتمال می‌دادند یکی از متهمان حادثه قتل باشد مظنون، وی را تحت نظر گرفته و در شهرستان "تنگستان" دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه با ادامه تحقیقات در پلیس آگاهی فرد دستگیر شده ضمن اعتراف به مشارکت در سرقت و قتل، همدست دیگرش را نیز معرفی که وی نیز در یک عملیات پلیسی در شهر بوشهر دستگیر شد.

سردار واعظی اظهار داشت:متهمان دستگیر شده که ۱۷ و ۳۱ سال سن دارند به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را سرقت اعلام کردند.

میزان

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار