ماجرای رشوه نیم میلیاردی به ماموران انتظامی
کد خبر: ۱۰۱۵۴۹
تاریخ انتشار: 2018 February 24    -    ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر از متلاشی کردن باند مواد مخدر خبر داد و در شرح این خبر افزود: این افراد با جاسازی مواد مخدر از نوع شیره تریاک در ترمه‌های پارچه‌ای مواد مخدر را بین شهر‌های مختلف جابه جا می‌کردند.
سرهنگ اردشیر نادری افزود: برابر اخبار واصله باندی از مجرمان سابقه دار بااستفاده از شگرد خاصی باجاسازی مواد مخدرازنوع شیره تریاک داخل ترمه‌های پارچه‌ای مقادیر زیادی از مواد مخدر را ازطریق اتوبوس‌های بین شهری به شهر‌های مختلف کشور صادر میکنند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: این افراد شناسایی شدند و بازداشت آن‌ها در دستور کار عوامل عملیات وانتظامی این یگان قرارگرفت.

سرهنگ نادری در تشریح بازداشت متهمان افزود: پس از انجام سلسله اقدامات اطلاعاتی وتعقیب ومراقبت شبانه روزی محل اختفا وفعالیت این باند دریکی از خیابان‌های حوزه استحفاظی مورد شناسایی قرار گرفت. پس از هماهنگی‌های قضایی صورت گرفته، این افراد در یک پاتک با وورود عوامل انتظامی این یگان به مخفیگاه شان، شامل سه نفر از آنان دستگیر شدند.

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر ادامه داد: در بررسی و تفتیش محل ترمه‌های پارچه که به صورت فوق العاده حرفه‌ای با محتوای ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر دوخته شده بودند کشف گردید. 
فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار