هشدار هواشناسی به پایتخت نشینان
کد خبر: ۱۰۱۵۱۸
تاریخ انتشار: 2018 February 24    -    ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
اداره کل هواشناسی تهران با اعلام تداوم بارش ها در استان تا ظهر یکشنبه، نسبت به احتمال سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر شهری، مه گرفتگی و لغزندگی جاده ها هشدار داد.

در پی فعالیت سامانه بارشی تا ظهر یکشنبه در استان و شدت یافتن آن از اوایل امشب تا صبح فردا و وقوع رخداد رعد و برق، احتمال سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر شهری وجود دارد.

دراین اخطاریه تصریح شده، بارها در ارتفاعات به صورت برف است که به دلیل وزش باد شدید احتمال کولاک برف دور از انتظار نیست. اداره کل هواشناسی استان تهران توصیه کرده برای پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها، تمهیدات لازم اتخاذ شود.

براسا گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، با گذر امواج کم دامنه تراز میانی تا فردا وضعیت جوی استان نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات همراه با بارش باران با احتمال رعد و برق و وزش باد خواهد بود.

وضعیت جوی استان تهران در روز دوشنبه نیز کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده که با ورود سامانه بارشی دیگری از بعدازظهر دوشنبه به تدریج با افزایش ابر همراه خواهد بود. همچنین براساس این گزارش، برای روز سه شنبه نیز بارش باران و در ارتفاعات برف، باران و مه پیش بینی می شود.

 
ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار