جزئیات فرود اضطراری هواپیمای کیش- کاشان در اصفهان
کد خبر: ۱۰۱۳۷۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2018 February 23    -    ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: پرواز ۷۴۵۸ هواپیمایی کیش ایر به علت شکستن شیشه جلوی هواپیما درخواست فرود در فرودگاه اصفهان کرده و به منظور حفظ ایمنی پرواز با تایید درخواست، در شرایط عادی در اصفهان فرود آمد.

رضا معمار در رابطه با فرود پرواز شماره ۷۴۵۸ شرکت هواپیمایی کیش ایر اظهار کرد: این پرواز از کیش به سمت کاشان در حرکت بود که به خاطر شکستن شیشه جلو درخواست فرود در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان کرده و با صدور مجوز در این فرودگاه در شرایط عادی به زمین نشسته است.

وی ادامه داد: این فرود اضطراری نبوده و تنها به خاطر اطمینان از ایمنی و سلامت مسافران انجام شده است. مسافرین این پرواز با هماهنگی‌های انجام شده با تاکسی به سمت کاشان حرکت کرده‌اند.

با وجود اینکه در برخی رسانه‌ها علت شکسته شدن شیشه هواپیما برخورد یک پرنده با شیشه عنوان شده است، لیلی اسدی- مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش ایر علت شکسته شدن شیشه را تغیر در دما عنوان کرده است. پرواز بعدی این هواپیما لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان همچنین از تغییر مسیر پرواز بوشهر- اصفهان ایران ایر به شماره ۲۲۴ خبر داد و گفت: این پرواز به علت وجود رعد و برق به سمت فرودگاه شیراز تغییر مسیر داد. پرواز‌های شماره ۳۸۷۲ آسمان مسیر اهواز- اصفهان و ۳۳۷۹ ایران ایر از شیراز به اصفهان نیز به فرودگاه‌های مبدا بازگشتند.
 
ایسنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
0
0
بابا ما نخواستیم مثل اروپا و امریکا باشیم . حداقل مثل هندوستان سیستم قطار و ریلی را جایگزین کنید که با استفاده از سیستم های نوین و سرعت 200 کبلومتر در ساعت هم ارزان تهیه کنیم هم ارزان و مطمئن سفر کنیم. میدانید سیستم ریلی هندوستان پشتوانه ارزی هندوستان است مثل نفت ایران.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
0
0
هر روز امنیت جانی مسافران و خلبانان و کادر پرواز و مهمانداران کمتر میشود و بااین هواپیماهای قراضه و ارابه مرگ چرا هواپیماهای بیشتر خریداری نمیشود؟ پرواز با هواپیما یعنی خودکشی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار