آخرین وضعیت جوی منطقه سقوط هواپیما
کد خبر: ۱۰۱۲۵۷
تاریخ انتشار: 2018 February 21    -    ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای درباره وضعیت جوی منطقه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج اعلام کرد: «در حال حاضر در منطقه ابر‌های جوششی با ارتفاع پایه ابر حدود ۳۵۰۰ پا (۱۰۰۰ متر) دیده می‌شود. از بعد از ظهر امروز بر میزان ابرناکی افزوده می‌شود و به‌تدریج بارش در منطقه امدادی پیش بینی می‌شود که در ارتفاعات مه آلود و بارش بصورت برف و با توجه به وزش باد شدید همراه با کولاک برف است.»

در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: «بارش بطور متناوب تا نیمه شب ادامه خواهد داشت که موجب محدودیت و کاهش دید قائم وافقی می‌شود و عملیات پروازی در سطوح میانی و پایین را محدود خواهد کرد. در سطوح پایین جو از نیمه‌های شب به‌طور موقت از میزان پدیده و ابرناکی کاسته می‌شود و انتظار می‌رود که از صبح فردا (۳ اسفندماه) وضعیت هوا و دید افقی و قائم برای انجام عملیات پروازی مناسب‌تر شود.

اوایل روز جمعه (۴ اسفند) وضعیت هوا به طور موقت بهتر، ولی مجددا از بعد از ظهر افزایش ابر و بارش باران و برف پیش بینی می‌شود که تا اواخر وقت روز جمعه ادامه خواهد یافت.

بر اساس مدل‌های هواشناسی و داده‌های رادیو سوند تراز دمای صفر درجه طی امروز و فردا حدود ۷۰۰ میلی باری (۳ کیلومتری از تراز دریا) خواهد بود.»
 
تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار