چه کسی جانشین اشکان دژاگه می‌شود؟ +عکس
کد خبر: ۱۰۰۸۸۵
تاریخ انتشار: 2018 February 18    -    ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خوب می‌داند به محض اینکه بازیکن تیمش مصدوم شود و حتی اگر این مصدومیت مدت زمان کمتری هم طول بکشد باید آلترناتیو‌هایی برای خود در ذهن داشته باشد.

اکنون او می‌تواند در صورت ناآماده بودن دژاگه پس از بازگشت به سه ملی پوش و لژیونر فکر کند. نخستین انتخاب سامان قدوس است، اما به غیر از او گزینه‌های دیگری هم وجود دارد.
 
چه کسی جانشین اشکان دژاگه می‌شود؟ +عکس
 
مسعود شجاعی که کنار گذاشتن او از فهرست تیم ملی در ماه‌های گذشته جنجال زیادی به پا کرد می‌تواند جدی‌ترین گزینه باشد به خصوص که مسعود این روز‌ها در ترکیب آاک یونان به همان شکلی بازی می‌کند و می‌درخشد که باب میل کی روش است.

سروش رفیعی نیز با پیراهن الخور در لیگ ستارگان قطر همچنان یکی از بازیکنان درخشان فوتبال ایران لقب گرفته است. سروش که در مقطعی یکی از بازیکنان مورد علاقه کارلوس بود می‌تواند از اتفاقی که گریبان دژاگه را گرفت نهایت بهره را ببرد و با ادامه روند خوبی که در قطر دارد دوباره شانس رسیدن به پیراهن تیم ملی را پیدا کند. نوع فوتبال و هوش بالایی که رفیعی دارد قطعا کی روش را به فکر فرود برده تا از او نیز به عنوان یکی از جدی‌ترین آلترناتیو‌های مد نظر برای پر کردن خلا دژاگه بهره ببرد. 
جام جم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار