باند سرقتی که از ۵ کودک سوء استفاده می‌کرد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۰۷۵۸
تاریخ انتشار: 2018 February 16    -    ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
bato-adv
bato-adv
یک اتفاق خاص باعث شد تا اعضای دو باند خانوادگی سرقت مسلحانه توسط پلیس شناسایی و دستگیر شوند؛ دو باند سرقتی که از کودکان برای عملی سازی نقشه شوم خود سوء استفاده می‌کردند.

بنابر این گزارش، «سرهنگ رضا بستو»، رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درخصوص این خبر گفت: ساعت ۳ بامداد امروز عوامل گشت ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر حین گشت زنی های شبانه خود در شهرک دریا به دو خودروی پراید سفید و مشکی رنگ مشکوک شدند که در جنب بلوار پارک شده بود.

وی ادامه داد: پس از این سریعا ماموران اقدام به بررسی موضوع کردند که مشخص شد ۹ نفر داخل دو پراید حضور دارند.

در بررسی بیشتر ماموران مشخص شد داخل دو پراید ۵ نفر خردسال و نوجوان با سنین متفاوت و ۲ زن و ۲ راننده مرد حضور دارند.

پس از اینکه ماموران از سرنشینان این دو پراید موضوع را پرسش کردند آنها مدعی شدند ماشین ها بنزین تمام کرده و فرد دیگری که تا پیش از رسیدن پلیس در ماشین حضور داشته است برای آوردن بنزین محل را ترک کرده است.

این تمامی ماجرا نبود و پس از این ماموران با استفاده از سیستم استعلام، اطلاعات خودروها را بررسی کردند که مشخص شد هر دو خودرو طی دو روز گذشته ثبت سامانه سرقتی شده است و صاحبان آن در مراجع انتظامی سرقت خودروی خود را به ثبت رسانده اند.

بازرسی دقیق در محل از خودروها به عمل آمد که یک کلت کمری با هفت عدد فشنگ و دو عدد خشاب، سلاح های سرد، ۲۰ عدد کلید های مختلف منزل و مدارک جعلی کشف شد.

ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر در تحقیقات خود از فرد دیگری که تا پیش از رسیدن پلیس در ماشین حضور داشت سوال کردند و مشخص شد که او نیز برای کشیدن بنزین از خودروهای داخل خیابان محل را ترک کرده بود که با دیدن اوضاع از محل متواری می شود.

تحقیقات برای مشخص شدن موضوع همچنان در جریان است.

 
فارس
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر