سرنوشت صادقیان و رضاییان در انتظار مسلمان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۰۷۱۷
تاریخ انتشار: 2018 February 16    -    ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
bato-adv
bato-adv
محسن مسلمان چند بازی متوالی است که نه تنها جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس ندارد بلکه حتی به عنوان بازیکن تعویضی هم به میدان نمی‌آید. این در حالی است که برانکو در همه این بازی‌ها در بین دو نیمه او را از نیمکت بلند کرده و می‌خواهد به همراه دیگر نفرات ذخیره خودش را برای ورود به میدان آماده کند.

شماره ۷۷ پرسپولیس اولین بای نیست که در تیمش نیمکت‌نشین می‌شود، او قبل از رفتن بشار رسن به اردوی تیم المپیک عراق هم جای خود را به این بازیکن داده بود، اما وقتی او رفت، مسلمان برای مقطعی دوباره به بازیکن ثابت تبدیل شد.

اینکه چرا مسلمان به یکباره از چشم برانکو افتاد چند دلیل دارد که مهمترین آن برمی‌گردد به عملکرد ضعیف این بازیکن در رقابت‌های آسیایی و بازی‌های حساسی که پرسپولیس در این فصل مقابل الاهلی و الهلال انجام داد. شماره ۷۷ سرخپوشان در دیدار‌های رفت‌وبرگشت مقابل این تیم‌ها (به ویژه دیدار رفت با الهلال) از ضعیف‌ترین نفرات تیمش بود. به نوعی برانکو همان مقطع متوجه شد که روی بازی‌های بین‌المللی و حساس تیمش نمی‌تواند روی مسلمان به عنوان یک هافبک طراز اول حساب کند. از همان موقع به بعد هم این بازیکن کم‌کم در پرسپولیس جایگاه اصلی خود را از دست داد.

مسلمان جدا از مسائل فنی در موارد اخلاقی هم رفتارش در تمرینات طوری نبوده که برانکو از وی رضایت داشته باشد از این‌رو به طور کل از اندیشه‌های این مربی خارج شده است. در شرایط فعلی که برانکو از دو هافبک دفاعی در ترکیب تیمش استفاده می‌کند، وحید امیری و فرشاد احمدزاده به عنوان دو هافبک کنار مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیامک نعمتی و بشار رسن هم بازیکنان رزرو در این دو پست به حساب می‌آیند که اخیرا احمد نوراللهی هم به این جمع اضافه شده است. با این شرایط مسلمان گزینه چهارم برای تعویض برانکو در مرکز میدان به حساب می‌آید. از این‌رو حتی اگر برانکو تمایلی برای تمدید قرارداد مسلمان نداشته باشد اصلا نباید تعجب کرد.

شاید فقط مسلمان در صورت تغییر رفتارش و خیلی خوب و با انگیزه تمرین کردن بتواند نظر برانکو را تغییر دهد چرا که در غیر اینصورت به سرنوشت پیام صادقیان و رامین رضاییان در تیمش دچار خواهد شد. هر چند تجربه نشان داده اگر بازیکنی از چشم برانکو بیفتد دیگر محال است مورد توجه این مربی قرار بگیرد. 
تسنیم
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر