اخبار ضد و نقیض درباره اشکان دژاگه
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۰۶۶۹
تاریخ انتشار: 2018 February 15    -    ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
bato-adv
bato-adv
درحالیکه روز گذشته اخباری مبنی بر مصدومیت شدید اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش کشورمان در تمرینات ناتینگهام فارست منتشر شد و تمام ملی پوشان در صفحات شخصی برای ستاره ایرانی آرزوی بهبودی کردند، اما آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی ناتینگهام فارست هیچ اشاره‌ای به مصدومیت هافبک ایرانی خود در مصاحبه امروزش با سایت ناتنگهام پست نکرده است حتی عنوان کرد که بازیکنان جدیدی که اخیرا با تیم بازی نکردند در مسابقات پیش رو آماده بازی هستند!

سایت ناتنیگهام پست نوشت: با وجود اینکه باشگاه ناتینگهام فارست ۱۰ بازیکن جدید به خدمت گرفته است، ولی هیچ تفاوتی در روند نتیجه گرفتن این تیم ایجاد نشده است و شکست تلخ آن‌ها مقابل هال سیتی در هفته اخیر بیان کننده این واقعیت است. اما کارنکا معتقد است که حضور بازیکنان مثل بن واتسون در پست هافبک، خوان فونتس در پست دفاع راست، توبیاس فیگوریدو در خط دفاع، استفانوس کابینوس در پست دروازه بان، اشکان دژاگه و جو لولی در خط حمله در صورت تطبیق خودشان با تیم می‌توانند در مسابقات آینده کمک کنند.

کارانکا درباره بازیکنان جدید این طور گفت: همه می‌دانند که بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفتیم هنوز تمام آن‌ها برای تیم بازی نکردند. اما اکنون آن‌ها بعد از ۲ و ۳ هفته تمرین با ما در شرایط خوبی به سر می‌برند. حتی آن‌هایی که در این چند هفته گذشته در تیم بازی نکردند، بزودی شرایط مناسب برای بازی را پیدا خواهند کرد.

وی افزود: من به بازیکنان خوبی که در تیم دارم اطمینان کامل دارم. من هر روز با بازیکنان تمرین می‌کنم و از ۱۰ بازیکن جدیدی که گرفتیم غافل نیستم حتی آن‌هایی که اخیرا با ما در تیم بازی نکردند. من نمی‌توانم از تمام ۱۰ بازیکن استفاده کنم حتی آن‌هایی که هنوز بازی نکردند.

به گزارش فارس، سرمربی ناتینگهام فارست با وجود اینکه از بازیکنان جدیدش سخن گفت، ولی هیچ اشاره‌ای به مصدومیت دژاگه نکرد حتی این سرمربی عنوان کرد که آن‌هایی که اخیرا با تیم بازی نکردند که اشکان دژاگه یکی از آنهاست، بزودی برای مسابقات پیش رو آماده خواهد شد. 
فارس
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر