آتش‌سوزی در گاراژ خیابان فدائیان اسلام +تصاویر
کد خبر: ۱۰۰۴۵۰
تاریخ انتشار: 2018 February 13    -    ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
سید جلال ملکی با اعلام خبر حریق در یک گاراژ در خیابان فدائیان اسلام درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ۱۷ دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که آتش‌سوزی در یک گاراژ در خیابان فدائیان اسلام، بعد از بزرگراه آزادگان، خیابان ظهره‌وند به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی گاراژی به وسعت حدود ۱۲۰۰ متر بود، داخل این گاراژ کانکس کارگری به وسعت ۱۰ متر و داخل کانکس حدود ۱۹ عدد سیلندر گاز مایع وجود داشت، کانکس‌ها کاملاً شعله‌ور شده، سیلندر‌ها به‌صورت وضعیت بسیار خطرناکی داخل شعله‌های آتش قرار گرفته و هر لحظه احتمال انفجار و شعله‌وری آن‌ها وجود داشت و اگر اینچنین می‌شد می‌توانست وضعیت بحرانی شود.

وی خاطرنشان کرد: در کنار کانکس سه دستگاه خودرو شامل یک پراید و دو نیسان وجود داشت، آتش به پراید و یکی از نیسان‌ها سرایت کرده و بخش‌هایی از آن‌ها را شعله‌ور کرده و به سرعت در حال سرایت به خودروی سوم بود.
 

ملکی افزود: در قسمت انتهایی گاراژ دو باب سوله وجود داشت، یکی از این سوله‌ها کارگاه تولید دستمال کاغذی با حجم زیاد از مواد اولیه و سوله دوم کارگاه تولید روکش صندلی بود که مقدار زیادی ابر، اسفنج و پارچه در آن نگهداری می‌شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه آتش به سرعت در حال سرایت به سوله‌های مجاور بود، تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند، از سرایت آتش به سوله‌های اطراف جلوگیری کردند، سیلندر‌ها قبل از انفجار از کانکس خارج شده و به فضای باز انتقال داده شدند، در نهایت آتش خاموش و محل ایمن‌سازی شد، در این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و عملیات در ساعت ۱:۱۱ بامداد به پایان رسید.
ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار