تصاویر رویترز از شهر گربه‌ها در اروپا
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۰۳۸۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2018 February 13    -    ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
bato-adv
bato-adv
در کوچه‌ پس کوچه‌های باریک استانبول، گربه ها همه جا دیده‌ می‌شوند : لبه پنجره‌ها و دیوارها، روی پله‌ها‌، بالای پشت‎بام ها و هر گوشه‌ای که نگاه کنید. 

گربه ها چه در حالی که در آفتاب لمیده‌اند و چه در وقتی که خود را تیمار می‌کنند یا در جستجوی غذا به درون مغازه‌ای می دوند به عنوان بخشی از زندگی شهری در بزرگترین شهر اروپا پذیرفته شده‌ اند. مغازه‌داران یا افراد محلی برای گربه‌های همسایه نام انتخاب کرده‌اند و درباره آنها ماجراهایی نقل می‌کنند، چنانکه گویی در مورد یک دوست صحبت می‌کنند. 

برخی از گربه دوستان استانبول، خانه‌های کوچکی را برای گربه ها خریداری می‌کنند تا آنها را از سرمای شب‌های زمستان در این شهر در امان نگاه دارند و برخی حتی گربه ها در این این شب‌ها به خانه خود می‌برند.

اوزان، کارمند یک مغازه فروش حیوانات خانگی به رویترز می‌گوید: «برخی افراد گربه هایی که پایشان شکسته یا کور شده‌‌اند یا مشکلات گوارشی دارند برای معالجه به کلینیک‌های دامپزشکی می‌برند و پس از درمان دوباره در خیابان رها می‌کنند».

 

منبع: رویترز

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
0
3
با سلام نمی دانید من چقدر مشقت می کشم تا تو تهران کمی به این گربه های نازنین بتوانم غذا بدهم و مردم تا چه اندازه بی رحمند البته مردمانی که با حیوانات چنین بی رحم باشند صد البته با همنوع خود به مراتب بدتر هستند چنانکه می بینیم
محمد
|
Denmark
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
0
0
جای که سگ هست گرگ نیست و جایی که گربه هست موش نیست.
معمولا گربه و سگ قابل تحمل تر از حیوانات دیگر هستند و جزو حیوانات موزی نیستند و با یک فریاد فرار می کنند .
در مورد غذای سگ ها نان خشک را هم می خورندو اگر روی گربه ها کار شود اول نان روغنی را می خورند و بعذ از مدتی نان خالی را هم می خورند . این را چندین بار تست کرده ام و جواب داده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر